במה עדיף להשקיע, בדירה או במניות?

כמה עולה תכנון בתים פרטיים?

אנשים להם הון מספיק להשקעה, עלולים לא פעם להתלבט במה עדיף להשקיע, בדירה או במניות? יש בהחלט לבדוק את כל האופציות, מה עדיף, מה יהווה פחות סיכון, וככלל, חשוב לנו לדעת במה בדיוק להשקיע בכדי להשיג תשואות גבוהות.

מדוע מומלץ להשקיע בנדל"ן?

באמצעות השקעות בנדל"ן תוכלו למנף את ההון העצמי שלכם. למשל, כאשר אתם רוכשים נכס, תוכלו להשכיר אותו וליצור לעצמכם הכנסה פסיבית מידי חודש. כמובן שאם ביכולתכם לרכוש יותר מנכס אחד, תהיו קרובים יותר לעצמאות כלכלית.

האם ערך הנדל"ן עולה או יורד?

בישראל מחירי הדירות מרקיעים שחקים. מכיוון שהאוכלוסייה גדלה, כך גם הביקוש יהיה גדול יותר, ובהחלט מומלץ לרכוש נכסים באזור המרכז, הם יניבו לכם תשואות גבוהות. כאשר הנדל"ן מיועד להשקעה, כדאי מאוד להתייעץ עם גורמים מקצועיים, אתם תוכלו להמשיך לחיות בלב שקט, אין לכם יותר מידיי במה להתעסק.

קראו איפה כדאי לקנות דירה בחו"ל >>>

השקעה במניות

גם על פי מחקרים שנערכו ולאורך זמן, מוכיחים כי השקעה בנדל"ן עדיפה על השקעה במניות, שכן כאן האפשרויות לצבור כספים הן הרבה יותר משמעותיות. בנוסף, המסחר במניות הוא דינאמי ותנודתי, מדובר בהשקעה בסיכון יותר גבוה בהשוואה להשקעה בנדל"ן, אבל יש לציין כי במניות אפשר לסחור וזאת בניגוד לנדל"ן.

קבלת אשראי

בכדי למנף את ההון שלכם כמה שיותר תוכלו לקבל מהבנק אשראי המיועד הן לסחר במניות והן להשקעה בנדל"ן. אתם לא צריכים שיהיה לכם את כל הכסף, תמיד ניתן גם ליטול הלוואות בתנאים נוחים.

שוק המשכנתאות

הבנק ילווה לכם יותק בקלות כסף בכדי לרכוש נדל"ן שכן זוהי השקעה בטוחה, ושימו לב שבארץ מוקמים עוד ועוד פרויקטים למגורים. על כל מקרה, באמצעות המחקרים הגיעו למסקנה כי עדיף למנף את עצמכם בעזרת השקעה בנדל"ן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כך תמצאו צימרים בצפון שבאמת שווים לסופש
צימר בצפון כבר מזמן הפך לצמד המילים אשר בהחלט מסמל את כל מה שטוב בחופש. כשאנחנו רוצים קצת זמן לבלות...
קרא עוד »
דצמ 22, 2021
wooden puzzles – נהנים ומפתחים את החשיבה
פאזלים מעץ קיימים כבר מאות שנים והם דרך מצוינת לאתגר את המוח שלך. הם יכולים לשמש ככלים חינוכיים,...
קרא עוד »
פבר 05, 2023
פעילויות גיבוש לעובדים המרוץ למיליון
פעילויות גיבוש לעובדים הן דרך מצוינת לבנות מערכות יחסים וקשרים בין עמיתים. יום גיבוש לעובדים הינו...
קרא עוד »
ספט 07, 2022