תיקי ילדים – לא רק הלו קיטי

תיקי ילדים - לא רק הלו קיטי

יש הורים שזורמים עם כל יתר העדר ורוכשים מחנות ציוד לילדים תיקים שנראים בדיוק כמו כל התיקים האחרים, ויש הורים אחרים שלהם זה חשוב מאוד כי הילדים יכירו אוסף תיקים לילדים עם עיצובים שונים של תיקים מכל הדגמים של הלו קיטי, מיני מאוס וסמי הכבאי שכולם מכל עבר רואים. כמו בכל דבר אחר בחיים, אין בחירה שהיא הכי נכונה, אלא מה שילד רואה כי נכון עבורו בשיתוף דעתם של ההורים.

רכישה של דמויות מוכרות ואהובות

הנטייה הטבעית של הרבה מאוד הורים היא לרכוש תיק לילדים שכולל דמות מוכרת מסדרה מצוירת עם הבחירה של כל מה שהכי טרנדי לאותה השנה. תיקים מן הסוג הזה נראים פחות או יותר תמיד אותו הדבר, רק שהמעטה החיצוני מגיע עם אותה הדמות שהפעם נבחרה לככב עבורם.

בגילאים מוקדמים בהם הילדים לא ממש מבינים את מה שנרכש עבורם אין ממש טעם להקדיש לזה יותר מידי מחשבה, אלא לרכוש תיק שיהיה פונקציונאלי עבור השימוש ב עם נוחות להוריו שנואים אותו כל הזמן, ובגילאי שלוש והלאה, כאשר נשמעת דעתו של הילד, זה כדאי להכיר לו את התיקים הקיימים והנטייה הטבעית תהיה לבחור מה שהוא מכיר וגורם לו לתחושה יותר בטוחה.

תיקים לילדים בעיצובים מלאי סטייל

הורים עם סטייל יהיה קרוב לוודאי גם הורים לילדים עם חוש סטייל מפותח משל עצמם. אלו הם ילדים שלא גדלים על קו צבעים לא ממש מגוון. הם כאלה שירגישו חופשיים להלביש את הילדים שלהם בכל צבע אפשרי, וידעו לבחור את כל מה שטרנדי ולא מוצאים בחנות רשת אלא בחנות בוטיק.

תיקים לילדים של חברת טוש יכולים להגיע עם דגמים שהם לגמרי יוניסקס, ובחירה של תיק כזה תאפשר לילדים לפתח חוש אופנתי משל עצמם ולא להיות כאלה אשר הסביבה מכתיבה עבורם מה ללבוש וגם לא איזה תיק גן הכי כדאי לקחת לגן. יש דגמים של כוכבים, דגמים של נקודות, דגמים של דובונים ודגמים שמגיעים עם כל מיני צורות חיצוניות נחמדות ושובבות. אחרי הכל מדובר בילדים, ולכל אחד יש טעם משלו, וזה הזמן שאותו הוא ילמד להכיר.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שליטה באמנות הבחירה בעשיר הנכון
האם אתה להוט ללמוד את חבלי מציאת בן זוג משגשג כלכלית שבאמת מתאים לך? במדריך המומחה הזה, אחשוף את...
קרא עוד »
נוב 19, 2023
מקררים – מה חשוב לבדוק לפני הקניה?
בטרם תחליטו להוציא סכום כספי משמעותי על קניה של מקרר חדש, עליכם להבין בכלל מהם הדברים שעליכם לבדוק...
קרא עוד »
אפר 03, 2022
איפה ניתן למצוא לוקיישנים מעניינים לצילומי חתונה?
אין כמעט אלבום של חתונה שבו אין את הלוקיישן הכי מתבקש מכולם , הלוא הוא האזור של הים וחוף הים. אבל, מה...
קרא עוד »
מרץ 30, 2019