אבני חן

תכשיטים זה דבר מאוד אישי. בין אם אתה קונה אותו למתנה או לעצמך, אתה רוצה לוודא שהתכשיטים שלך יחזיקו מעמד ויראו טוב לשארית חייך. תכשיטים הם צורת אמנות ייחודית בדרכה. לכן, חשוב לקונה לדעת על אבני החן וכיצד לקנות אותן.

במאמר זה נדבר על איך לבחור את אבני החן לתכשיט הנכון ומה ניתן לעשות כדי שהוא ייראה במיטבו.

כך תזהו אבן חן איכותית

אז מה מבדיל בין אבן חן איכותית לאבן חן באיכות נמוכה? זו שאלה לא קלה לתשובה. נמצא שההבדל נובע בעיקר מדרך החיתוך והליטוש שלהם. לדוגמה, אם ראית יהלומים שנראים כאילו יצאו ממכונת זירקוניה. אלה הם כמובן אבנים נחותות אשר יהיה בעל ערך נמוך יותר. עם יהלומי גלם ניתן לראות את אופי האבן לפני ליטושה.

אבנים איכותיות נוטות להיות גדולות יותר וחיתוך טוב יותר מאבנים באיכות נמוכה. עם זאת, זה לא תמיד המקרה עם אבני חן מכל הסוגים; למעשה, מספר כאלה עשויים להיות נחותים מכמה אבני חן בדרגה נמוכה יותר. חשוב להסתכל בבהירות ובצבע של האבן בעת ההחלטה אם לקנות אותה או לא. אם אזמרגד שקופה אבל יש לו צבע ירוק, חום או צהוב, אולי כדאי להעביר אותו בגלל זה. עם זאת, אם האבן לבנה עם תכלילים אדומים בהירים (או "כתמים"), אז אתה יכול להיות בטוח שהאבן נחתכה בצורה נכונה.

אבני חן לתכשיטים

תכשיטן משתמש באבני חן לייצור כל מיני אביזרים, כגון טבעות, שרשראות ועגילים. תעשיית התכשיטים היא מאוד תחרותית, ויש עוד חברות רבות שמנסות להתחרות אחת בשנייה ומנסות להיות הטובות ביותר.

בנוסף, ישנן חברות רבות נוספות המציעות אבני חן למכירה או המשתמשות באבני חן כחומר לייצור תכשיטים: חותכים ומלטשים, צורפים ותכשיטנים. כולם יודעים לקנות שיבוצים ותכשיטים נדירים באיכות מדהימה ולכן יש להם מונופול בשוק.

 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות לגבי ציוד ותרגילים לפיתוח גוף
עולם פיתוח הגוף הוא עצום ורב פנים, עם אינספור אסטרטגיות וכלים שנועדו לשפר את הצורה והתפקוד הפיזיים....
קרא עוד »
פבר 25, 2024
שוברים לארוחת בוקר – האם זה רלוונטי בימי קורונה 
כבר שנים רבות משתמשים אנשים בשוברים למסעדות ולבתי קפה, ואז הגיעה הקורונה וטרפה את כל הקלפים. בתחילת...
קרא עוד »
אוק 27, 2021
מה ההבדל בין כל סוגי המקלות לתופים
המאמר באדיבות MUSICMART מערכת התופים מוצבת לפניכם, אך כל עוד אין בידכם זוג מקלות לתופים אינכם יכולים...
קרא עוד »
מאי 19, 2019