סיגריה ג'ול: הפתרון לעישון במקומות סגורים

סיגריה ג'ול

אנשים רבים מכורים לסיגריות ואנשים רבים היו מעדיפים שהמצב היה שונה, אך המציאות היא שאין להם את הכוחות הנחוצים על מנת להתחיל להשתנות, וזאת כי גם אם הרופא המליץ להימנע, אין זה קל לשנות הרגלים, ובמיוחד כשאותם הרגלים קשורים קשר הדוק במגוון הרגלים אחרים (סיגריה עם העיתון, בתום הארוחה, בנסיעה וכדומה) ואף קשורים בקשר של ניקוטין שגורם להיות מכורים. אי לכך סיגריה גו'ל מהווה פתרון אידאלי – מאפשרת לאנשים לזנוח את הסיגריה הרגילה ולהחליפה באופציה שלעומת המקור נחשבת הרבה יותר בריאה, ולו כי לא מופקים תוצרי השריפה שכן קיימים בסיגריה רגילה. כיצד? בזכות תהליך האידוי.

ללא ריח

לצד היתרון הבריאותי שלא פעם מהווה שלב מקדים לפני הגמילה המלאה, ישנו יתרון נוסף ופה מדובר בחוסר הריח. כל מי שמעשן סיגריה מכיר כיצד הריח נדבק בבגדים ובידיים ובאופן כללי נישא לכל עבר, כך שאין זה נעים לעשן לפני ישיבת עבודה, אין זה נעים לעשן בתוך הרכב, אין זה נעים לעשן בחדר השינה ובאופן כללי אין זה נעים לקבל פרצופים עקומים מאנשים שנמצאים בקרבתך. לאור הדברים טוב לדעת שכאשר עוברים לעשן ג'ול, ניתן להשאיר את ממד הריח מאחור. נשמע מעניין? לרכישת סיגריה ג'ול היכנסו לאתרים השונים, שם תקבלו הסבר מעמיק ותכירו את האופציות השונות של הטעמים, ואם כבר אזכרנו טעמים, נציין שג'ול מפתיעה, מציגה עולם חדש – כגון קרם ברולה, מנגו ועוד.

מבלי להשאיר עקבות

מהי המשמעות של חוסר הריח? המשמעות היא שכיום ניתן לעשן בכול מקום רצוי מבלי להשאיר עקבות, מבלי לחשוש שמישהו יבחין בכך ומבלי לאוורר את החדר לאחר הפעולה. כמובן שאם יש אנשים בסביבה ראוי להתחשב בהם, אך באופן כללי אם תמיד חלמתם לעשן בסלון מול סרט אהוב, בעת נסיעה ארוכה, או סתם כשנמצאים במשרד ויוצאים להפסקה, הרי שיותר אין צורך להתגנב החוצה ולהיות תלויים במזג האוויר, אלא פשוט זוכים לעשן כשרוצים.

יתרונות נוספים

באלו עוד יתרונות סיגריית ג'ול מחזיקה? ובכן אין לדבר עליה מבלי לדבר על הנראות שלה. ג'ול אינה אותה סיגריה פשוטה ומתכלה, אלא מדובר בסיגריה בעלת נראות הייטקיסטית, כך שבין היתר סך המיתוג והמיצוב שונים – מעשנים שבוחרים בה זוכים להצטייר באופן אחר. כמו כן מדובר בפתרון ירוק, כבר אין צורך להתעסק בבדלי סיגריה ובניקוי מאפרות (שני נדבכים מאוד מסריחים). אי לכך בהנחה ומעשנים בבית (או במשרד), הרי שאין צורך לחפש אחר מאפרה, אלא פשוט מוציאים מהכיס כאשר מבקשים שאכטה ומחזירים – ללא כל התעסקות מיותרת ואביזרים משלימים, עובדה שמובילה ליתרון נוסף: אם אינכם רוצים שיידעו שאתם מעשנים, הרי שניתן להחזיק בכיס סיגריית ג'ול, וגם אם היא תבלוט מעט, ככול הנראה אנשים יסיקו שמדובר בדיסק און קי. מסקנה? אם לא תרצו, אף אחד לא יידע שאתם מעשנים. מהיום מדובר בבחירה ששייכת אך ורק לכם!

עוקפת בסיבוב

אין לטעות שסיגריית ג'ול הינה פתרון חדש, וזאת כי כבר קיימים בשוק מגוון פתרונות בעלי מאפיינים יחסית זהים, אך יחד עם זאת רק ג'ול מציעה מראה ייחודי ובנוסף היא חסרת סוללות (מטעינים אותה באמצעות חיבור ל(USB והיא אינה מכילה תא מילוי שיש לנקות, אלא היא נעזרת בקפסולות. מכאן שסך ההתנהלות עמה מאוד פשוטה ונוחה. מה עוד? הנוזל שמכיל מלחי ניקוטין עודכן, כיום עומד על סה"כ 1.7%, ריכוז יחסית נמוך שמבטיח עישון יותר בריא.

יש פתרון!

לא רוצים להפסיק לעשן אך כן להיות יותר בריאים? רוצים לעשן אך לא לצאת החוצה? מבקשים לעשן אך מבלי לשתף אנשים נוספים? הפתרון מולכם. מה נותר? לבחור טעם נבחר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניווט מבחר בית ספר לנגרות: תובנות מפתיעות
בבואכם לבחור בית ספר לנגרות, ישנם מספר גורמים פחות מוכרים אך חיוניים שיכולים להשפיע באופן משמעותי על...
קרא עוד »
דצמ 07, 2023
איפה ניתן למצוא צמחיה מלאכותית למוסדות?
כשמדובר בשיפור האווירה של מוסדות חינוך, משרדי תאגידים, מתקני בריאות או כל מרחב ציבורי, צמחייה...
קרא עוד »
ספט 13, 2023
גיטרות חשמליות
אם אתם מחפשים המלצה על הגיטרה החשמלית המדויקת לקנייה עבורכם, הכנו עבורכם מאמר שמתאים בדיוק עבורכם. אז...
קרא עוד »
מרץ 29, 2022