מה זה פסטה פנינית?

האם שמעתם בעבר את המושג פסטה פנינית? האם חשבתם, כמונו, שמדובר בסוג של מאכל איטלקי? אם כן, חשוב שתדעו כי מדובר במושג מעולם הדפוס, בעוד שפסטה פנינית היא משחה המשמשת להדפסת פיגמנטית בגווני פנינים. אז מה צריך לדעת על המוצר הזה? הכול בהמשך.

מי שחובב אומנות, עיצוב, לימודי אופנה ושאר תחומים זוהרים, חשוב שיכיר מוצר חיוני בתחום ההדפסות על הבד (כמו הדפסה על קאנבס), ועל מגוון מוצרים. פסטה פנינית מאפשר אפקט פנינה שניתן להדפיס או להבריש אל תוך בגדים ופריטים שונים כמו על בדי דנים, קנבס פשתן ועוד. התוצאה של הדפסה מסוג זה מאפשרת פיגמנטים מיוחדים ומרכיב חיוני שמקנה טקסטורה מיוחדת לבדים.

מה המרכיבים של משחת פסטה פנינית?

כפי שהזכרנו, פסטה פנינית הוא מוצר שמקנה פיגמנטים פולימרים אקריליים וחומרי הסמכה מונעי קצף אשר מקנים ריספרסיה מימית. משחת ההדפסה יוצרת גווני שנהב מבריקים וגווני פנינה ייחודיים שמתאימים בעיקר לבדים צבעוניים או לבנים.

המשחה מסייעת להנות מהדפסה על בדי טקסטיל בעלי יכולות ספיגה מיומיות. כדי לבצע את ההדפסה חשוב לבחור מקום איכותי שמבצעת הדפסות טקסטיל באמצעות מכונות הדפסה שטוחות ורוטטיביות. בכך אפשר לייצר כול פריט בצורה מיוחדת ומעוצבת ולהנות מכול היתרונות של משחות מסוג זה.

שימוש עצמאי ללא מכונות דפוס על בד

מי שירצה להשתמש בפסטה פנינית באופן עצמאי – יוכל לעשות זאת על פי הוראות השימוש שמופיעות על גב האריזה. מלבד זאת, שימוש בידע של אנשי מקצוע כמו מי שמומחה בהדפסות על בד – יספק לכן את המיומנות כמו גם את דרך השימוש הנכונה ביותר בזמן יצירת הבד ומרקם הפנינה.

חשוב לדעת כי הדפסים שנוצרים באמצעות המשחה, הם בעלי יציבות בכביסה ומתאימים לבדים שנועדו לשימוש יום יומי – זאת ללא חשש. מי שילמד עיצוב אופנה מעשית וכיצד לעצב בגדים וכיצד לקבוע טקסטורות של בדים והדפסים – יוכל להכיר מקרוב את המשחה ולהכיר את התועלות והתוכנות שלה ואת תרומתה לעולם העיצוב והאופנה.

 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

איך בוחרים קוסמטיקאיות

איך בוחרים קוסמטיקאיות

כשאנחנו נדרשים לשירותיו של איש מקצוע או אשת מקצוע, הרי שישנם פרמטרים מסוימים שעלינו להקפיד עליהם, זאת על מנת שנוכל למצוא את האדם המתאים עבורנו,

קרא עוד»