מה זה פסטה פנינית?

מה זה פסטה פנינית?

האם שמעתם בעבר את המושג פסטה פנינית? האם חשבתם, כמונו, שמדובר בסוג של מאכל איטלקי? אם כן, חשוב שתדעו כי מדובר במושג מעולם הדפוס, בעוד שפסטה פנינית היא משחה המשמשת להדפסת פיגמנטית בגווני פנינים. אז מה צריך לדעת על המוצר הזה? הכול בהמשך.

מי שחובב אומנות, עיצוב, לימודי אופנה ושאר תחומים זוהרים, חשוב שיכיר מוצר חיוני בתחום ההדפסות על הבד (כמו הדפסה על קאנבס), ועל מגוון מוצרים. פסטה פנינית מאפשר אפקט פנינה שניתן להדפיס או להבריש אל תוך בגדים ופריטים שונים כמו על בדי דנים, קנבס פשתן ועוד. התוצאה של הדפסה מסוג זה מאפשרת פיגמנטים מיוחדים ומרכיב חיוני שמקנה טקסטורה מיוחדת לבדים.

מה המרכיבים של משחת פסטה פנינית?

כפי שהזכרנו, פסטה פנינית הוא מוצר שמקנה פיגמנטים פולימרים אקריליים וחומרי הסמכה מונעי קצף אשר מקנים ריספרסיה מימית. משחת ההדפסה יוצרת גווני שנהב מבריקים וגווני פנינה ייחודיים שמתאימים בעיקר לבדים צבעוניים או לבנים.

המשחה מסייעת להנות מהדפסה על בדי טקסטיל בעלי יכולות ספיגה מיומיות. כדי לבצע את ההדפסה חשוב לבחור מקום איכותי שמבצעת הדפסות טקסטיל באמצעות מכונות הדפסה שטוחות ורוטטיביות. בכך אפשר לייצר כול פריט בצורה מיוחדת ומעוצבת ולהנות מכול היתרונות של משחות מסוג זה.

שימוש עצמאי ללא מכונות דפוס על בד

מי שירצה להשתמש בפסטה פנינית באופן עצמאי – יוכל לעשות זאת על פי הוראות השימוש שמופיעות על גב האריזה. מלבד זאת, שימוש בידע של אנשי מקצוע כמו מי שמומחה בהדפסות על בד – יספק לכן את המיומנות כמו גם את דרך השימוש הנכונה ביותר בזמן יצירת הבד ומרקם הפנינה.

חשוב לדעת כי הדפסים שנוצרים באמצעות המשחה, הם בעלי יציבות בכביסה ומתאימים לבדים שנועדו לשימוש יום יומי – זאת ללא חשש. מי שילמד עיצוב אופנה מעשית וכיצד לעצב בגדים וכיצד לקבוע טקסטורות של בדים והדפסים – יוכל להכיר מקרוב את המשחה ולהכיר את התועלות והתוכנות שלה ואת תרומתה לעולם העיצוב והאופנה.

 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פענוח שמן ומוצרי טיפול על בסיס שמן: מי מרוויח ומי לא
האם אתה חושב על התאמתם של מוצרי טיפול על בסיס שמן ומוצרי טיפול לצרכים שלך? בואו נפתור את המורכבות...
קרא עוד »
מרץ 25, 2024
אביזרי מין לכל אחד – כך תמצאו
אפשר לראות היום כי כל אחד שיהיה מעוניין בכך יוכל למצוא אביזרי מין אשר יהיו רלוונטיים בדיוק עבורו. בין...
קרא עוד »
יונ 03, 2020
לאיזה סגנון לבוש יתאימו עגילי חישוק מכסף?
עגילי חישוק מכסף בגודל קטן או בינוני, הם עגילי נשים קלאסיים ולכן מתאימים מאד ללבוש קלאסי של נשים הן...
קרא עוד »
נוב 27, 2020