מה חשוב לדעת לפני שקונים שרשראות לנשים?

רוב הנשים אוהבות מאד שרשרות, אף על פי כן לפני רכישת מתנה דרך חנות תכשיטים חשוב מאד לדעת את הטעם של האישה הספציפית. אם היא אוהבת תכשיטי כסף, אוהבת שרשרות קולר, או שרשרת ארוכה עם תליון.

התכשיטים האישיים של האישה 

מעבר לכך חשוב לדעת אילו שרשרות יש לה בקופסת התכשיטים בבית. אם לדוגמה יש לה שרשרת עם תליון חמסה או מגן דויד שהם מאד פופולריים, עדיף לא לרכוש לה תליון בדגם זה גם אם הוא קטן או גדול יותר, אלא לבחור נושא אחר. 

כדאי לבדוק אם היא אוהבת שרשרות ארוכות עם תליון, או מעדיפה שהתליון יהיה מונח מעט מתחת לסנטר וכך הוא תמיד ייראה כשהיא לובשת חולצה מכופתרת או שמלה. המטרה שלה שיראו את התליון ושהוא לא יתחבא מתוך הבגד. 

שפע של תליונים ושרשרות 

השרשרות הן מגוונות, יש חלקות ויש עם דוגמה כמו צורה של חוליות עדינות או צמות. לכך מתאימים תליון בעל נראות ייחודית כמו סמל האינפיניטי, מעגל החיים, תלתן, לב, עין משובצת, כנפיים ועוד.

אם מדובר באמא והילדים בוחנים כמה אופציות לרכישת מתנה, אין כמו שרשרת שעליה יש תליון עם הכיתוב אמא, mom  או האות הראשונה של השם שלה בקטן או בגדול. אין ספק שזו מתנה מרגשת במיוחד וכל אמא תניח אותה בגאווה עצומה על הצוואר ובדרך כלל לא תסיר אותה, אם מדובר בדגם שהוא עמיד למים ולכן הוא פרקטי מאד. 

אפשר גם לרכוש שרשרת לנשים מאתר ענבר תכשיטים שעליה יש כוכבים והם יורדים בפס אחד כלפי מטה, או שלוש שרשרות תואמות בדרגות שונות של אורך וכך רואים באופן ברור את כל התליונים יחד, בנראות מרשימה ביותר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מורה פרטי ללשון

אמנם השפה העברית היא שפת אם של אנשים רבים אבל זה עדיין לא אומר שיודעים אותה כמו שצריך. הדבר מפריע בעיקר לתלמידים במסגרת בית הספר

קרא עוד»