מה עושה מדריך חתנים

מה עושה מדריך חתנים כמו משה עמר למשל? שאלה טובה. אז אם אתם משתייכים למגזר הדתץי או אפלו החרדי, אתם כנראה יודעים עד כמה נחוצה ההדרכה ועד כמה היא חשובה. אם אתם לא בעניינים, נסביר לכם מעט מה זה בעצם אומר – הדרכת חתנים בירושלים משה עמר.

אז זהו שהעולם שלנו כל כך מתקדם וכל כך מודרני עד שנדמה שאין בעצם הרבה מה לחדש לחתן וכי הוא כבר נחשף לכל הידע, לכל ההלכות ולכל מה שעשוי להידרש ממנו לאחר נישואיו. אם זאת, אינה דומה שמיעה לראיה. אם החתן לא שומע את הדברים כאשר הכול כבר נוגע ממש למעשה, הרי שבפועל הוא יתחתן ולא ידע איך באמת עליו לנהוג בקטעים ההלכתיים השונים.

לומדים להתחתן!

חשוב מאוד ללמד את החתן לקראת מה הוא עומד. הוא לומד בעיקר את הלכות נידה שהן הלכות רבות מאוד ועשויות גם להיות מבלבלות. הוא מקבל על הדרך גם הרבה טיפים וכלים לחיים טובים בבית עם הרבה שלום ושלווה כאשר בהדרכה הוא מקבל גם הבנה על הראש והחשיבה הנשיים כדי לדעת איך באמת צריך להתנהל מולה. לעיתים יש את ההורמונים שמבלבלים אותה, לעיתים זה סתם עולם הרגש המפותח שהחתן עדיין לא ממש מכיר ובקיצור, יש כאן הרבה מה ללמוד כדי לדעת לחיות נכון עם האישה.

הדרכה מעולה לחיים טובים

מחפשים הדרכה טובה לחיים טובים עם שלום בית? אתם בדיוק במקום הנכון. כדי ליהנות מחיים מאושרים, זה מה שאתם צריכים. את ההדרכה המושלמת שלנו שאכן תרפד את הדרך ותקל על כל התהליך ותסלול את הדרך לבית של תורה, בית של שלום, בית של אהבה אחווה שלום ורעות! אז שיהיה במזל טוב ובשעה טובה ומוצלחת!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רעיונות ליום הולדת לילדים גדולים
לא מעט הורים מחפשים רעיון אטרקטיבי עבור יום ההולדת של בנם או ביתם. כאשר מדובר בילדים בגילאי 10 ומעלה,...
קרא עוד »
אפר 27, 2019
חליפות טריאטלון לגברים
חליפת טריאתלון לגברים היא בגד המשלב את הפונקציות של בגד ים, חליפת רכיבה וחליפת ריצה. הוא נועד לספק...
קרא עוד »
ספט 12, 2022
מהם מקורות החלבון המומלצים לנשים שמתאמנות?
על פניו אין הבדלים משמעותיים בין גברים ונשים כאשר אנחנו מדברים על המשמעות והחשיבות של שמירה על אורח...
קרא עוד »
מאי 10, 2022