איך מתבצע איטום גגות רעפים בתל אביב?

גגות רעפים הנמצאים בדרך כלל על מבנים עשויים בטון או רעפי חרס. תהליך איטום גגות אלו נעשה לרוב על ידי התזת בטון נוזלי עליהם ומריחת ציפוי דבק על המשטח על מנת להגן עליו מפני מים, לכלוך ושאר אלמנטים.

לתיאום איטום גגות בתל אביב >>>

איך אוטמים גגות רעפים?

גגות רעפים אטומים כדי למנוע כניסת מים ונוזלים אחרים למבנה והם נאטמים באמצעות טיט או איטום. טיט מועדף באזורים עם תנועה כבדה, בעוד שחומרי איטום משמשים לאזורים רגישים יותר כמו חדרי אמבטיה ומטבחים.

גגות רעפים נאטמים בשכבת חומר איטום. זה נעשה על ידי יציקת חומר האיטום על גבי הגג או ריסוס על הגג. לאחר מכן, השכבה מכוסה בשכבה של חומר עמיד למים כמו אריחים, מלט או אספלט.

תהליך איטום גגות רעפים

השלב הראשון בתהליך האיטום הוא להסיר כל רעפים רופפים או שבורים מהגג. זה ייעשה על ידי הסרתם באמצעות סולם או על ידי שימוש במגרד ידני. השלב הבא הוא להשתמש ברפידות שוחקות ובמים כדי להסיר לכלוך, אבק ופסולת שאולי נאספו על פני האריחים.

השלב הבא בתהליך הוא ליישם תערובת של מים ותמיסת סיליקט על כל אריח, לוודא שהוא מפוזר באופן שווה על פני כל המשטחים של כל אריח. יש ליישם את התמיסה הזו בשכבות עד שכל המשטחים מכוסים בשכבה אחת לפחות של תמיסה. אחרי שזה נעשה, יש להמתין כשעתיים לפני מריחת החומר דמוי המשחה.

איטום גגות רעפים בתל אביב 

לתל אביב היסטוריה ארוכה של בניית בתים עם גגות רעפים. ואנו כאן כדי לספר לכם כי חברתנו הינה אחת מחברות האיטום אשר אחראים על איטום גגות של אלפי בתים ברחבי תל אביב מדי שנה.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

חשיבותם של מתקנים לגני שעשועים

מתקני שעשועים הם חלק מרכזי בבריאותם וברווחתם הכללית של הילדים. הם מספקים לילדים הזדמנויות לחקור, לשחק, ללמוד ולגדול. מתקני שעשועים הופכים פופולריים יותר מכיוון שהם

קרא עוד»

סקירת קורסי פייתון מומלצים

Python היא שפת תכנות פופולרית המסייעת למפתחים ליצור מגוון רחב של יישומים, מתוכנות שולחניות ועד מוצרים מבוססי אינטרנט. עם השימוש הגובר ב-Python עבור יישומים שונים,

קרא עוד»

טבעת עם חריטה, תמיד מתנה יפה

טבעת עם חריטה היא טרנד פופולרי בקרב בני דור המילניום. המגמה הולכת וגוברת בשנים האחרונות וצפויה להימשך. טבעת עם חריטה היא דרך מושלמת להתאים אישית

קרא עוד»