איך מתבצע איטום גגות רעפים בתל אביב?

גגות רעפים הנמצאים בדרך כלל על מבנים עשויים בטון או רעפי חרס. תהליך איטום גגות אלו נעשה לרוב על ידי התזת בטון נוזלי עליהם ומריחת ציפוי דבק על המשטח על מנת להגן עליו מפני מים, לכלוך ושאר אלמנטים.

לתיאום איטום גגות בתל אביב >>>

איך אוטמים גגות רעפים?

גגות רעפים אטומים כדי למנוע כניסת מים ונוזלים אחרים למבנה והם נאטמים באמצעות טיט או איטום. טיט מועדף באזורים עם תנועה כבדה, בעוד שחומרי איטום משמשים לאזורים רגישים יותר כמו חדרי אמבטיה ומטבחים.

גגות רעפים נאטמים בשכבת חומר איטום. זה נעשה על ידי יציקת חומר האיטום על גבי הגג או ריסוס על הגג. לאחר מכן, השכבה מכוסה בשכבה של חומר עמיד למים כמו אריחים, מלט או אספלט.

תהליך איטום גגות רעפים

השלב הראשון בתהליך האיטום הוא להסיר כל רעפים רופפים או שבורים מהגג. זה ייעשה על ידי הסרתם באמצעות סולם או על ידי שימוש במגרד ידני. השלב הבא הוא להשתמש ברפידות שוחקות ובמים כדי להסיר לכלוך, אבק ופסולת שאולי נאספו על פני האריחים.

השלב הבא בתהליך הוא ליישם תערובת של מים ותמיסת סיליקט על כל אריח, לוודא שהוא מפוזר באופן שווה על פני כל המשטחים של כל אריח. יש ליישם את התמיסה הזו בשכבות עד שכל המשטחים מכוסים בשכבה אחת לפחות של תמיסה. אחרי שזה נעשה, יש להמתין כשעתיים לפני מריחת החומר דמוי המשחה.

איטום גגות רעפים בתל אביב 

לתל אביב היסטוריה ארוכה של בניית בתים עם גגות רעפים. ואנו כאן כדי לספר לכם כי חברתנו הינה אחת מחברות האיטום אשר אחראים על איטום גגות של אלפי בתים ברחבי תל אביב מדי שנה.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפוס אתגרי בישראל
הטיפוס בישראל הוא פעילות פופולרית בקרב תיירים ומקומיים כאחד. זוהי אחת מפעילויות החוץ הנגישות ביותר...
קרא עוד »
נוב 02, 2022
צימרים לזוגות – 5 צימרים רומנטיים לבילוי זוגי
הצורך בחופשה מפנקת ללא הילדים הוא דבר חיוני מאד במרוץ החיים. כל זוג זקוק לזמן איכות, לרוגע ולשקט...
קרא עוד »
אפר 04, 2021
בריכות פיברגלס מידות
כל השכנים שלכם כבר בנו בריכות פיברגלס? חושבים לעשות את זה גם אתם? כדאי שתדעו: בריכות פיברגלס מידות זה...
קרא עוד »
מרץ 27, 2022