שידת כוורת עם או בלי גלגלים

שידת כוורת עם או בלי גלגלים

היום רוב האנשים נוטים להשקיע לא מעט מחשבה בעיצוב הבית שלהם. הדבר מתבטא בכל אספקט אפשרי, החל מתכנון מוקפד של צבע הקירות ועד לרמת עיצוב השטיח או גוון הווילון. אך למעשה, אחד הגורמים המשמעותיים ביותר בעיצוב החדר הוא הרהיטים השונים שמרכיבים אותו. מסיבה זו בדיוק, אנשים נוטים לתכנן היטב היכן הם ימקמו את הספה והיכן יניחו את הטלוויזיה או את שולחן הסלון. אחד מפרטי הריהוט הנפוצים ביותר, הוא שידת כוורת אשר ניתן להכניס לתוכה כמעט כל דבר אפשרי. ניתן למשל למלא אותה בספרים, מגזינים, פרטי נוי שונים, עציצים וכדומה. למעשה, ניתן אפילו לבחור בין כוורת קטנה וסולידית, לבין כוורת ענקית שכמעט ולא ניתן להזיז אותה עם כל הספרים השונים שמונחים עליה. אך מה ניתן לעשות כאשר יש צורך לעבור דירה למשל או סתם להזיז את הכוורת מפינה אחת של החדר לפינה אחרת?

שידת כוורת עם או בלי גלגלים – או במילים אחרות, איך לא חשבנו על זה קודם?

כאמור, מי שירצה למקם מחדש את הכוורת שלו, שלרוב עמוסה בספרים, עציצים והמון פסלונים ופרטי נוי שונים, יתקל בבעיה לא קטנה. הכוורת נחשבת לרהיט גדול וכבד, לכן כמעט ובלתי אפשרי להזיז אותה ממקום למקום, מבלי לפרק את כל מה שנמצא עליה. כמו כן, גרירת הכוורת על הרצפה יכולה לשרוט את הרצפה מצד אחר, ומצד שני לגרום לנזק בלתי הפיך ליציבות הכוורת ולפגיעה בכל רגלי עץ שלה. לכן אחד הפתרונות הטובים ביותר, הוא לחבר לכוורת גלגלית. כוורת על גלגלים אולי לא נשמעת כמו רהיט נפוץ במיוחד, אך למעשה מדובר על המצאה גאונית שיכולה ללא ספק להקל מאוד על החיים. ברגע שהכוורת על גלגלים, אין שום בעיה להזיז אותה ממקום למקום, ללא שום צורך לפרוק אותה מחפצים או להסתכן בגרימת נזק לרצפה או לכוורת עצמה.

לסיכום, היום ניתן למצוא לא מעט סוגים של גלגלים לריהוט שונים, שמגיעים בגדלים שונים ומיועדים למטרות שונות. כמעט לכל סוג של רהיט ניתן להתאים את סט הגלגלים האידיאלי עבורו, דבר שיכול ללא ספק להקל מאוד על הזזת הרהיטים ממקום למקום.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך משלבים קרקס באירועים?
אירועי קרקס הם דרך מצוינת למשוך לקוחות. חברות מסוימות משתמשות בהן כדי להגדיל את הכנסותיהן על ידי מתן...
קרא עוד »
ינו 13, 2023
צעצועי סקס – גם לדתיים מותר להנות
אם אתם שומרי שבת, דוגלים ומקיימים אורח חיים חרדי, מחפשים זוגיות או נמצאים בזוגיות מחייבת, חשוב שתדעו...
קרא עוד »
יול 31, 2019
סוגי בשרים – מה הישראלים אוהבים לאכול?
סוגי הבשרים הנפוצים ביותר בישראל הם בשר עוף ובשר בקר. יש גם כאלה שיחשיבו דגים בתור סוג של בשר. בכל...
קרא עוד »
אוג 01, 2021