השקעה לטווח ארוך או קצר – מה יותר נכון

השקעה לטווח ארוך או קצר

רבים שנכנסים לתחום של שוק ההון, נתקלים באחת השאלות המתבקשות ביותר – האם כדאי להשקיע לטווח הקצר או לטווח הארוך? מה החזר ההשקעה הטוב ביותר לנו? קיימות כמובן סיבות רבות ללכת על כיוון כזה או אחר, אך חשוב קודם כל להבין היכן בעצם אתם עומדים? האם יש לכם את הזמן והמשאבים הדרושים לצורך השקעה לטווח הארוך? או שאולי אתם זקוקים להשקעה שתוכל להניב לכם רווח משמעותי תוך זמן קצר? אריה גולדין מאמין כי לכל סוג של השקעה יש את היתרונות והחסרונות שלה, חשוב רק להבין מה בדיוק מתאים למצב הפיננסי שלכם ולמטרות שלכם בחיים. למשל, אנשים שנמצאים בגיל הפנסיה, יכולים להשקיע לטווח הקצר במטרה לגרוף רווחים וליהנות מהם כל עוד יש להם את הזמן והבריאות לכך.

קראו כתבה מעניינת בנושא מסחר בבורסה או מסחר בנדלן http://reuvenzaluf.co.il/real-estate-trading-or-exchange-market-trading/.

אריה גולדין – השקעות קצרות טווח או ארוכות טווח?

כאמור, ישנן סיבות טובות ונכונות להשקיע הן בהשקעות קצרות טווח והן בהשקעות ארוכות טווח. בעוד שהשקעות ארוכות טווח מעניקות לנו טווח השקעה סולידי יותר, אשר יכול לאורך זמן להוביל לתשואה נכבדה ביותר, השקעות קצרות טווח יכולות לספק רווח מהיר יותר. חשוב להבין כי אנשים צעירים בעלי הכנסה קבועה, אשר יכולים כל חודש לשים קצת כסף בצד, יכולים בהחלט להשקיע בשני סוגי ההשקעות האלו במקביל. בעוד שהשקעה לטווח הארוך נועדה לספק להם שקט כלכלי בהמשך הדרך, השקעה לטווח הקצר יכולה להעניק למשל בונוס נחמד לקראת סוף השנה. אנשים רבים למשל, מגדירים מראש מה הם יעשו עם הכסף שלהם, במידה וההשקעה תצליח. ניתן אפילו לקרוא לכל השקעה בהתאם למטרה שלה, כמו למשל "השקעה בטיול לתאילנד", "השקעה ברכב חדש" וכדומה. זוהי דרך נחמדה ויעילה לזכור את המטרות שלכם לכל אורך הדרך, ולא לסטות לבזבוזים מיותרים. אין כאן שאלה של נכון או לא נכון, אלא התאמת ההשקעה למצב הכלכלי, לרמת הסיכון הרצויה ולמצב הנפשי שלכם.

לסיכום, אריה גולדין מאמין שהשקעות לטווח ארוך יהיו לרוב יותר סולידיות ובדרך כלל הן יספקו את הצורך בשקט כלכלי בגיל מבוגר יותר. השקעות קצרות טווח יהיו לרוב מסוכנות יותר, אך פוטנציאל הרווח שלהן יהיה גבוה יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מסכי אנדרואיד לרכב: כך תבחרו את גודל המסך
מסכי אנדרואיד לרכב משמשים משתי סיבות. הראשון הוא לוודא שהרכב נראה טוב ככל האפשר על הכביש. השני הוא...
קרא עוד »
דצמ 31, 2022
שימוש בסמים בצבא – מה חשוב לדעת?
עבירת סמים בצבא היא מבין העבירות החמורות שישנן, משום שהחיילים שמשרתים את המדינה עליהם להיות צלולים...
קרא עוד »
מאי 26, 2021
ריהוט לאירועים להשכרה – איזה ריהוט אנחנו יכולים לשכור לאירוע שלנו
כשאנחנו מארגנים אירוע בשטח, אחד הדברים שעלינו לחשוב עליהם, זה הריהוט שישמש אותנו ואת האורחים...
קרא עוד »
יול 22, 2020