7 דגשים חשובים בעיצוב כריכת ספרים

אחרי שנים רבות של כתיבה למגירה הבנתם שהגיע הרגע שלכם לפרוץ? אתם רוצים להדפיס ולהוציא לאור את הספר שעבדתם עליו? אם כך, כדאי שתעיינו בטיפים שאספנו כאן עבורכם, כי הם יעזרו לכם לעצב את כריכת הספר בצורה הטובה ביותר: 

  • צבעים: כדאי לבחור באיזה צבעים אתם רוצים להשתמש וגם לדאוג שיהיה שילוב נכון בין הצבעים השונים. 
  • גודל הגופן: האם אתם רוצים שהכיתוב יהיה כמה שיותר גדול? קטן או בינוני? 
  • סוג הגופן: יש היום לא מעט סוגים של גופנים שביניהם תוכלו לבחור ואין ספק שכדאי להשקיע בכך מחשבה. הגופן זה אחד מהדברים הראשונים שהקורא רואה ולכן יש לכך השפעה משמעותית. 
  • מקוריות: נסו לעצב את הכריכה הכי מקורית שאתם יכולים כי רק כך היא תמשוך את תשומת ליבם של האנשים בחנות הספרים. 
  • מלל: מה באמת אתם רוצים לכתוב על כריכת הספר מכל צד? כמה אינפורמציה תרצו לתת לקורא והאם תעדיפו להסתפק רק בשם הספר? 
  • סוג הנייר: יש היום מגוון רחב של סוגי נייר שביניהם תוכלו לבחור, כולל נייר ממוחזר, ואין ספק שכדאי יהיה להשקיע מחשבה גם בנושא הזה. זו עוד דרך להעברת מסר לקורא ולכן יש לכך משמעות רבה. 
  • איורים: נסו לחשוב האם מעבר לשם הספר ולכיתוב כלשהו תרצו לשלב גם איורים, תמונות או ציור שקשור לספר עצמו. 

תנו למומחים לעזור לכם 

אין ספק שכאשר מדברים על עיצוב כריכת ספרים מדברים על עניין מאוד מורכב שדורש תשומת לב ומחשבה. לכן, אם אתם מצפים לתוצאה טובה ויפה, רצוי לפנות אל אנשי המקצוע (ספרי ניב) הכי טובים שיש. מי שמבין בתחום הזה יוכל לעזור לכם לעצב כריכה שאי אפשר יהיה להתעלם ממנה בחנות הספרים ולכן שווה להשקיע בכך מחשבה. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»