סיורים בנווה צדק באווירה אחרת

השכונה היהודית הראשונה שהקומה מחוץ לחומות יפו מוכרת בשם נווה צדק. השכונה הוקמה במטרה להרחיב את גבולות היישוב היהודי, ולאפשר לכל העולים ולאוכלוסייה המקומית להתגורר בדירות ברמת חיים נאותה. אך מאז ועד היום צעדה השכונה כברת דרך עצומה. מסתבר כי מקימי השכונה לא היו יכולים לנחש בדמיונות הפרועים ביותר שלהם, כי השכונה הזו עתידה להפוך למוקד תיירות ומשיכה של ממש למטיילים מכל הארץ וגם קבוצות מטיילים מארצות זרות יבחרו לסייר בשכונה מיוחדת זו.

האווירה המיוחדת של נווה צדק

נווה צדק הינה שכונה בעלת ייחודיות רבה. אלו הסמטאות הצרות שלה, המבנה העתיק והשילוב של הישן והחדש, הסמיכות לשכונת שבזי וכן הפעילות המסחרית שתוססת במקום. כלו אלו הופכים את השכונה הזו לאבן שואבת לתיירים ולמטיילים שמבקשים להכיר את המקום. במקום קיימת פעילות ערה, וקבוצות מטיילים בוחרים לסייר באזור במשך היממה.

אווירה מיוחדת עם הדרכה מקצועית

אמנם כל אחד יכול להגיע לאזור, ולהיכנס לשכונה. אבל מסתבר שזה מסוג הסיורים שצריך לדעת איך לנהל אותם כדי להפיק מהם את מלוא ההנאה. מסיבה זו יעדיפו קבוצות רבות לשכור שירות של הדרכה מקצועית. מדובר על מדריכים שמכירים היטב את השכונה ואת ההווי שלה. הם מכירים את הפינות המיוחדות שבה, ואת המבנים בעלי המשמעות. הם יציגו בפני הקבוצה את כל המידע המעניין, ויחשפו את המטיילים לפינות מרתקות שאי אפשר להחמיץ אותם. הסיור יכלול כמובן ביקור באזורים המסחריים ובחנויות המרתקות שפועלות במקום. כך שאת הסיור ניתן לשלב עם ארוחה שוברת שגרה באחד מהמסעדות שפועלות באזור.

ליהנות מסיור במיטבו

סיור בנווה צדק מוגדר כטיול עירוני. ועל כן יש להצטייד אליו בהתאם לכך. חשוב למצוא מקום חניה לכלי הרכב בחניונים שקיימים בסביבה, ולא להסתבך עם חניה בסמטאות הצרות והמוגבלות כל כך בשטחן. מים בכמות מספקת וכמובן, אמצעי תשלום לרכישה של ארוחה באחד מהמסעדות הפועלות במקום הם חלק בלתי נפרד מהטיול. כן, מי שרוצה להכיר את תל אביב, יפו והאזור, יעבור תמיד גם בנווה צדק לסיור היכרות.
מוזמנים לפנות אל התרבוש ולהתכונן לסיור מעניין ומושך!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

טיפול בטחורים לאחר לידה

טיפול בטחורים לאחר לידה

טחורים הם רקמות נפוחות בהן נמצאים כלי דם שבולטים מחוץ לפי הטבעת, במקרה זה מדובר על טחורים חיצוניים. במקרה האחר כלי הדם הבולטים נמצאים בתוך

קרא עוד»