למי מיועד הליך הארכת כותרת?

בואו נתחיל קודם מלהבין מה זה תהליך הארכת כותרת ואיך זה קשור לשיניים שלכם? ובכן מדובר בהליך כירורגי שמתבצעת על ידי רופא שיניים מומחה בתחום החניכיים. מדובר בהליך שכיח יחסית שמטרתו לאפשר גם לשיניים שהכותרת שלהם הרוסה, להישאר בפה ולתפקד באופן בריא לאורך זמן ללא צורך בעקירות וכדומה.

ההליך מיועד לאנשים שסובלים מבעיות שינים שבאות לידי ביטוי בצורת כותרות הרוסות שגורמות לאי נוחות רבה בפה בכלל ובזמן האכילה בפרט. הבעיה הזאת נובעת בדרך כלל מעששת או בלשון העם "חור בשן" או כתוצאה ממכה או חבלה בשן.

פרטים נוספים באתר: http://www.drslutzkey.com/

עקירות שיניים

כשהחור גורם לנזק נרחב בשן, חומר השן הולך ומתמעט מה שמסכן את השן, מכיוון שהלעיסה שלנו חזקה יותר מהשן הרופפת והיא עשויה להרוס את החניכיים מבפנים מה שיוביל אתכם לעקירת שיניים.

אז אם אתם רוצים להציל את השיניים שלכם ולחסוך את הכאבם והעלויות של עקירות שיניים (ואל תשכחו גם את התותבות שתצטרכו לשלם עליהם…), צריך לעשות כתר על כותרת השן שתגן עליה מהלעיסה העוצמתית שלכם.

הכתר עוזר לשן להתייצב, אך בשביל למנוע את התנתקות הכתר מהשן, חייבים לוודא שההליך כולו מתבצע בצורה בטוחה ומיקום הכתר הוא על חומר בריא.

תהליך הטיפול

לעיתים קשה עד בלתי אפשרי לייצב את הכתר. מקרים אלה נפוצים כאשר השיניים כבר במצב גרוע ממש וכמעט אין חומר שן בריא שיכול להחזיק את הכתר.

במקרים אלה צריך לפנות לרופא שיניים מומחה על מנת לבצע הליך הארכת כותרת. התהליך בדומה לעקירה מתבצע תחת אלחוש מקומי. במהלך הטיפול מסיר הרופא רצועה מהחניכיים מסיר חלקים מהעצם המכסה את שורשי השיניים ההרוסות וחושף את השורשים שייצבו את הכותרת.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

חשיבותם של מתקנים לגני שעשועים

מתקני שעשועים הם חלק מרכזי בבריאותם וברווחתם הכללית של הילדים. הם מספקים לילדים הזדמנויות לחקור, לשחק, ללמוד ולגדול. מתקני שעשועים הופכים פופולריים יותר מכיוון שהם

קרא עוד»

סקירת קורסי פייתון מומלצים

Python היא שפת תכנות פופולרית המסייעת למפתחים ליצור מגוון רחב של יישומים, מתוכנות שולחניות ועד מוצרים מבוססי אינטרנט. עם השימוש הגובר ב-Python עבור יישומים שונים,

קרא עוד»

טבעת עם חריטה, תמיד מתנה יפה

טבעת עם חריטה היא טרנד פופולרי בקרב בני דור המילניום. המגמה הולכת וגוברת בשנים האחרונות וצפויה להימשך. טבעת עם חריטה היא דרך מושלמת להתאים אישית

קרא עוד»