למי מיועד הליך הארכת כותרת?

בואו נתחיל קודם מלהבין מה זה תהליך הארכת כותרת ואיך זה קשור לשיניים שלכם? ובכן מדובר בהליך כירורגי שמתבצעת על ידי רופא שיניים מומחה בתחום החניכיים. מדובר בהליך שכיח יחסית שמטרתו לאפשר גם לשיניים שהכותרת שלהם הרוסה, להישאר בפה ולתפקד באופן בריא לאורך זמן ללא צורך בעקירות וכדומה.

ההליך מיועד לאנשים שסובלים מבעיות שינים שבאות לידי ביטוי בצורת כותרות הרוסות שגורמות לאי נוחות רבה בפה בכלל ובזמן האכילה בפרט. הבעיה הזאת נובעת בדרך כלל מעששת או בלשון העם "חור בשן" או כתוצאה ממכה או חבלה בשן.

פרטים נוספים באתר: http://www.drslutzkey.com/

עקירות שיניים

כשהחור גורם לנזק נרחב בשן, חומר השן הולך ומתמעט מה שמסכן את השן, מכיוון שהלעיסה שלנו חזקה יותר מהשן הרופפת והיא עשויה להרוס את החניכיים מבפנים מה שיוביל אתכם לעקירת שיניים.

אז אם אתם רוצים להציל את השיניים שלכם ולחסוך את הכאבם והעלויות של עקירות שיניים (ואל תשכחו גם את התותבות שתצטרכו לשלם עליהם…), צריך לעשות כתר על כותרת השן שתגן עליה מהלעיסה העוצמתית שלכם.

הכתר עוזר לשן להתייצב, אך בשביל למנוע את התנתקות הכתר מהשן, חייבים לוודא שההליך כולו מתבצע בצורה בטוחה ומיקום הכתר הוא על חומר בריא.

תהליך הטיפול

לעיתים קשה עד בלתי אפשרי לייצב את הכתר. מקרים אלה נפוצים כאשר השיניים כבר במצב גרוע ממש וכמעט אין חומר שן בריא שיכול להחזיק את הכתר.

במקרים אלה צריך לפנות לרופא שיניים מומחה על מנת לבצע הליך הארכת כותרת. התהליך בדומה לעקירה מתבצע תחת אלחוש מקומי. במהלך הטיפול מסיר הרופא רצועה מהחניכיים מסיר חלקים מהעצם המכסה את שורשי השיניים ההרוסות וחושף את השורשים שייצבו את הכותרת.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גיטרות חשמליות
אם אתם מחפשים המלצה על הגיטרה החשמלית המדויקת לקנייה עבורכם, הכנו עבורכם מאמר שמתאים בדיוק עבורכם. אז...
קרא עוד »
מרץ 29, 2022
מה כל כך מיוחד בגזע של קבליר קינג צ׳ארלס?
בעולם הכלבים נחשב קבליר קינג צ'רלס ספנייל לגזע שהוא חדש יחסית . מדובר בכלב שהוא ממשפחת הספניילם. הוא...
קרא עוד »
יונ 24, 2020
סדנאות עץ ואפוקסי
סדנאות עץ ואפוקסי הן דרך מצוינת ללכלך את הידיים וליצור משהו יפה. הם גם מאוד קלים לבנייה. הסדנה...
קרא עוד »
פבר 05, 2023