מה צריך לביצוע לק ג'ל בבית?

ביצוע לק ג'ל בבית

פעולות הטיפוח האישי ביום יום גובות מאתנו זמן רב. חשוב לנו לשמור על מראה נעים ומטופח, ובין היתר אנחנו מוצאות את עצמנו משקיעות משאבים רבים בציפורניים שלנו. כן, הם חלק אינטגרלי מההופעה שלנו ומשכך עליהם לקבל את היחס הראוי להם. אם את רוצה לבצע בעצמך לק ג'ל בבית, כדאי לך לקרוא את המאמר הבא. כאן תקבלי את רשימת הקניות של הפריטים הנחוצים לך כדי שתוכלי לעשות את ציפורנייך כראוי.

כל מה שאת צריכה כדי לעשות לק ג'ל בבית

  • חומר חיטוי – לפני מריחת הלק יש לחטא את הציפורניים. כמו כן כאשר מעוניינים לנטרל את הלק יבוא חומר החיטוי לידי שימוש. ניתן לרכוש אלכוהול 70 אחוז בבית מרקחת. מוצר בסיסי ופשוט שיכול לענות גם על הצורך הזה.
  • פצירה – עלינו לרכוש פצירה לציפורן טבעית. זו פצירה רגילה שיש לנו בבית או שאפשר לקנות אותה בכל חנות קוסמטיקה.
  • מרכך עור – מוצר שימושי עבור מי שיש לה עור סביב הציפורן. במידה ואין לך עור כזה המוצר מיותר עבורך. ניתן לרכך את העור באמצעות טיפות או קרם אותם שמים באזור של הקוטיקולה.
  • דוחף עור – מוצר זול שתפקידו חשוב. לבעלות עור רגיש מומלץ לבחור דוחף עור מעץ ולא ממתכת.
  • בלוק שיוף – מדובר על באפר אשר אמור להיות רך בדומה לספוג. כך שאפשר יהיה לשייף את הציפורן בעדינות רבה ולהסיר את החלקיקים המיותרים. חובה לשים לב לא לבחור בלוק גס מידי שעלול לשרוט את הציפורניים.
  • מכונת ייבוש – לאחר מריחת הלק ג'ל עלינו לבצע ייבוש. ניתן להבחין בין שני סוגים של מכונות. מכונת UV ומכונה שמשלבת UV ו- LED. מדובר על הוצאה לא גדולה של פחות ממאה שקלים. אם כי מכונות משולבות תעלינה יקר יותר.
  • לק ג'ל – ואת הלק עצמו, איך אפשר שלא לרשום ברשימה הזו. חשוב לבחור את הלק האהוב בצבעים שמוצאים חן בעיניך. כמו כן אי אפשר להתעלם מכך שיש לקים איכותיים וטובים לעומת מוצרים זולים באיכות ירודה. האיכות משמעותית באשר למראה וכן לעניין העמידות.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אנורקסיה כתבות – איך מטפלים במחלה?
מחפשים כתבות על אנורקסיה במטרה להעמיק במאפייני המחלה ולהבין מה ניתן לעשות כדי לעזור לאלו הסובלים...
קרא עוד »
מרץ 20, 2022
רוצה למשוך תשומת לב – ככה תעשי את זה
ישנן דרכים שונות כיצד למשוך תשומת לב מאנשים, בעבודה, באירועים, במסיבות ובכל מקום אליו מגיעים. אפשר...
קרא עוד »
מרץ 13, 2019
ייעוץ שיווקי לעסקים – תחשבו קדימה
ייעוץ שיווקי הוא תהליך שיכול לעזור לעסקים להפיק את המרב מתקציב השיווק שלהם. יועצי שיווק לא נשכרים רק...
קרא עוד »
פבר 28, 2023