ריסוס נגד פרעושים

הדברת פרעושים בבית

אם אתם סובלים מגרד בלתי נפסק, וודאי שהדבר לא רק מציק לכם, אלא פוגע באיכות חייכם. האם אתם יודעים מדוע אתם סובלים מגרד? ובכן אחת התשובות היא הימצאות פרעושים בבית.

פרעושים אינם רצויים כאן

אין ספק כי פרעושים הם מסוג המזיקים שיוצרים מטרד, אך לא רק לבני אדם, הם נטפלים במיוחד לחיות המחמד שלכם בבית, בין אם זה כלב ובין אם זה חתול. גם בהם יש לטפל באמצעות תכשירים אותם ניתן לרכוש בחנות למוצרי חיות מחמד. קראו בהרחבה על ריסוס נגד פרעושים!

כמה סוגי פרעושים קיימים?

ובכן לא מדובר באחד או שניים, אולי תופתעו לדעת כי יש 40 סוגים של פרעושים, מדובר במכה אמתית. מה שמאפיין אותם היא העובדה שהם קטנים מאוד, ורגליהם האחוריות נחשבות לחזקות למדיי, ובשל כך הם גם יכולים לנתר לגובה רב.

פרעושים גם עוקצים וגרוע מכך מוצצים דם. יש בהקדם האפשרי ליצור קשר עם חברת הדברה, מזיקים אלה עלולים להעביר לבני אדם וחיות מחמד מחלות, אפילו קשות, ישנם אף מקרים בהם הם עלולים לגרום למוות.

ריסוס נגד פרעושים

אז מהו הפתרון? כיצד ממגרים את הצרה הזו? הפעולה המידית שיש לעשות היא לרסס את הבית, עניין זה תקף במיוחד לימות הקיץ. מן הרגע שאתם מוצאים אותם בביתכם או בחצר הבית, קיים גם מצב שהם יתרבו.

מהו הדבר הראשון שיש לעשות?

דבר ראשון קחו אחריות על חיות המחמד שלכם ורכשו עבורן חומר הדוחה פרעושים, בסופו של דבר הם המקור לבעיה, ופרעושים גורמים גם להם נזק, ואולי אתם הבאים בתור. זאת ועוד, חשוב לשמור על בית כמה שיותר נקי, כדאי להתרכז בשטיחים, במזרנים עליהם אתם ישנים וגם בווילונות.

חברת הדברה

צרו קשר עם חברת הדברה מקצועית, בעלת ניסיון רב שנים במיגור פרעושים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היתרונות של תשלום בצ'קים
בעולם טכנולוגי מתקדם בו ניתן לשלם און ליין כמעט כל תשלום - פנקסי השיקים הישנים והמוכרים נדחקים...
קרא עוד »
יונ 02, 2019
כלים סניטריים לאמבטיה – במה כדאי להשקיע ובמה פחות
האמבטיה מככבת ותופסת כותרות בכל מה שקשור לעיצוב הבית. כמובן שעיצוב לבד אינו מספיק ומדובר כאן גם על...
קרא עוד »
מרץ 01, 2021
פוליש בתל אביב
ניקוי פוליש הוא חלק נוסף בתחום הניקיון אשר הוא למעשה ניקיון יסודי ויעיל יותר מאשר ניקוי מסוג אחר. מה...
קרא עוד »
יונ 22, 2021