עגילי מניפה לכלה – מלכותיים!

רוצה לשוות לעצמך מראה מלכותי לרגל יום החתונה שלך? רוצה להביט במראה ולהתפעל מהמראה המלכותי שלך? עגילי מניפה הם אחד החידושים המרעננים והמיוחדים שהכרנו בענף התכשיטים. אחרי שכבר שבענו מעגילי נשים בצורת חישוק, אחרי שהתרגלנו לעגילים תלויים או צמודים בעיצובים מוכרים, יש חידוש בדמות עגילי מניפה לכלה. עגילים בעלי נוכחות מרשימה ויחד עם זאת הם בעלי מראה מלכותי ומרשים במיוחד.

מהם עגילי מניפה ומה מיוחד בהם?

עגילי מניפה אלו עגילים בעיצוב מיוחד אשר כולל שני חלקי תכשיט בולטים וניכרים. האחד ממוקם על תנוך האוזן בחלקו הקדמי, ואילו החלק השני מבצבץ מהחלק האחורי של האוזן. במקום בו ממקמים בעגיל רגיל את הבורג של העגיל, ממוקמת המניפה של העגיל. והתוצאה? אוזן מעוטרת ויפה שהמראה שלה בולט וחגיגי, אי אפשר לפספס את העגילים הללו. לא פלא שרבות בוחרות בעגילי מניפה לכלה ליום יום, לאירועים, לחגים וגם לחתונה.

כמובן שגם בקטגוריה של עגילי מניפה יש מבחר נרחב של דגמים וסוגים שונים של עגילים. מה שמאפשר לכל אחת לבחור את העגילים המתאימים ומחמיאים לה. המטרה היא שהעגיל יהיה בגודל מתאים לפי האוזן ולפי מבנה הפנים, שהעגיל יכלול גוונים מתאימים וצבעים הולמים ויתרום לפנים של העונדת את הלוק המושלם והמחמיא באמת. אין ספק שעגילי מניפה לכלה יכולים להיות הפתרון המתאים והנכון ביותר לכלה שרוצה להראות מושלם. העגילים גם אופנתיים ומרשימים, הם בולטים לעין ומחמיאים מאוד לפנים, ויש גם מבחר נרחב של דגמים וגוונים של עגילים לכל אחת. כך שגם את תוכלי לבחור לעצמך את העגיל המושלם והמתאים לך מכל קולקציית העגילים שמוצגת בחנות התכשיטים. עגילי מניפה ישלימו את המראה שלך ויחמיאו לפנים שלך. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מלון קמפינסקי תל אביב

מלון קמפינסקי תל אביב הוא אחד המלונות היוקרתיים בעולם. יש לו מוניטין בזכות היוקרה והנוחות שלו. מלון קמפינסקי תל אביב הוקם בשנת 1921 על ידי

קרא עוד»

זר פרחים לראש – תיראו במיטבך

כתר פרחים הוא כיסוי ראש העשוי מפרחים ועלים. הם לובשים בדרך כלל לאירועים מיוחדים כמו חתונות או פסטיבלים. כלה יכולה לענוד זר פרחים לראש כדי

קרא עוד»