ציפוי חלונות לרכב – השיטות המומלצות

החזרה לשגרה החזירה רכבים רבים אל הכבישים בדיוק עם בואו של שעון הקיץ. מה שאומר שמעכשיו השמש מלווה ומחממת רכבים רבים לאורך כל שעות היום ומבלי אפשרות של ממש להתחמק ממנה ומהקרניים השורפות שלה. מה שכן אפשר לעשות זה להקל על החום מתוך הרכב ובעזרת ציפוי חלונות לרכב!

אלו הן 2 השיטות המומלצות לציפוי חלונות לרכב לימות הקיץ החמים

ציפוי חלונות לרכב, נקרא גם השחרת חלונות וזה בשל העובדה שהציפוי מסייע בהשחרת החלונות בעבור הצללת פנים הרכב וסינון קרני השמש.

הדבקת ציפוי לחלונות

ישנה השיטה שאיתה עסקים רבים לציפוי חלונות לרכב אוהבים לעבוד והיא שיטת המדבקה. אלו מדבקות הנדבקות לחלונות הרכב ומעניקות החשכה והצלה של תוך הרכב. המדבקה נדבקת בקלות אל החלונות ולא מצריכה את הוצאתם של החלונות מתוך הרכב. רמת ההחשכה היא באישור משרד התחבורה.

ציפוי חלונות בלייזר

זוהי שיטה בעבור רכבים שמעוניינים להחשיך את החלונות באופן מעט יותר פרמננטי. כאשר המדבקה יכולה להתבלות עם הזמן, ציפוי חלונות לרכב בלייזר נשאר זמן רב יותר ומאפשר הגנה גבוהה יותר מפני קרני השמש. למען ציפוי בלייזר יוצאו החלונות מן הרכב, יוכנסו אל מכונת הלייזר ויותקנו מחדש לאחר סיום פעולת ההחשכה.

שתי שיטות אלו נחשבות ליעילות לא רק בעבור הצללת יושבי הרכב אלא גם בעבור שמירה על ריפוד הרכב וכן גם טמפרטורת הרכב שנשארת קרירה יותר, מאפשרת שימוש פחות במזגן הרכב מה שמוביל לחיסכון בדלק בסופו של דבר.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

השתלת שיער בטורקיה

היתרונות של השתלת שיער בטורקיה

עד לפני שנתיים-שלוש האסוציאציה הראשונה למילה "טורקיה" הייתה הכל כלול. המון ישראלים טסו מדי שנה, ולפעמים גם כמה פעמים בשנה, לחופשות זולות במיוחד בבודרום, באנטליה,

קרא עוד»
סופ"ש בצפת

סופ"ש בצפת

מעוניינים לצאת לחופשה בקבוצה? במתכונת משפחתית? כזוג בודד? בואו לחוות סופ"ש בצפת וליהנות מכל היתרונות של מרגוע יהודי אמיתי הממזג את נופי הגליל הירוקים עם

קרא עוד»
כך תאתרו שף פרטי מומלץ

כך תאתרו שף פרטי מומלץ

הישראלים אוהבים לחגוג, וחלק מהחוויה היא האוכל. אמנם אפשר לתכנן אירוע במסעדה ולסגור את המקום, אולם שף פרטי זה עולם אחר, הוא יכול להגיע אליכם

קרא עוד»