איך לבחור מורה לקרב מגע?

ההחלטה להתחיל להתאמן בקרב מגע זו ללא ספק החלטה מצוינת שמביאה איתה כל כך הרבה יתרונות לחיינו. קרב מגע משפיע על הרבה מאוד מתחומי החיים ומשפר אותם פלאים. אם מדובר באורח חיים פעיל ובריא, אם בחיזוק השרירים ולמידה של טכניקות חדשות ואם שינויים רציניים בביטחון העצמי ובתחושת ההגנה התמידית. אם החלטנו שאנחנו מתעניינים בקרב מגע ורוצים להתחיל להתאמן, השלב הבא יהיה לבחור את המקום הנכון עם המורה הטוב ביותר עבורנו.

איך בוחרים אותו?


להיות מורה לקרב מגע זה לא קרוב אפילו למורה להיסטוריה, על מנת ללמד את שני התחומים, נזדקק לאיכויות שונות לגמרי. על מנת להצליח לבחור את המורה המדויק עבורנו לקרב מגע, עלינו לדעת קודם מה אנחנו מחפשים. 

כמה עקרונות בסיסיים שנחפש אצל מורה לקרב מגע טוב:

  • סבלנות ויכולת הכלה – מורה לקרב מגע צריך לדעת לשדר לנו שקצב הלמידה שלנו הוא מתאים לנו ולאפשר לנו להרגיש בנוח. לאורך הדרך אנחנו נתמודד עם תסכולים, קשיים פיזיים ומנטליים שונים. על המורה לדעת לזהות אותם, לתת להם מקום ולדעת לדרבן אותנו כמובן להמשיך.

  • העברת החומר הלימודי ברמה מקצועית וגבוהה (אך גם נגישה) – קרב מגע זו תורה שלמה וצריך לדעת איך להעביר אותה כמו שצריך. חשוב שנמצא מורה מקצועי וותיק יחסית, שידע להעביר את השיעורים ואת החומר הלימודי ברמה הכי גבוהה שיש וכן גם שידע להעבירו בצורה נגישה וברורה לכולם.

  • יכולת לתרום בחיזוק הביטחון והאמונה העצמית – חלק מלימודי קרב מגע הוא שיפור הביטחון והאמונה בעצמנו, למורה תפקיד מאוד חשוב בתהליך זה, עליו להקפיד לראות כל אחד מהתלמידים, להרים, לפרגן ולסייע לכל אחד ואחת לרכוש את הביטחון הפנימי שמגיע עם הלמידה.

הירשמו לחוג קרב מגע בכפר סבא

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תחפושות למבוגרים שהן באמת שוות? בובה בובה!
מחפשים תחפושות באמת שוות למבוגרים? את התחפושות הכי שוות למבוגרים, תוכלו לקנות ב"בובה בובה". התחפושות...
קרא עוד »
דצמ 24, 2018
פתרונות מחשוב לעסקים – כמה שווה להשקיע
יזמים ועסקים רבים שואלים את עצמם, כמה באמת שווה להשקיע בפתרונות מחשוב. ראשית, חשוב להבין כי יש המון...
קרא עוד »
פבר 28, 2022
מאפיינים של מערכת החינוך טובה
חינוך הוא הבסיס לכל חברה. החינוך מעצב את המוח וההתנהגויות של אנשים. ישנם גורמים רבים התורמים למערכת...
קרא עוד »
נוב 25, 2022