איך לבחור מורה לקרב מגע?

ההחלטה להתחיל להתאמן בקרב מגע זו ללא ספק החלטה מצוינת שמביאה איתה כל כך הרבה יתרונות לחיינו. קרב מגע משפיע על הרבה מאוד מתחומי החיים ומשפר אותם פלאים. אם מדובר באורח חיים פעיל ובריא, אם בחיזוק השרירים ולמידה של טכניקות חדשות ואם שינויים רציניים בביטחון העצמי ובתחושת ההגנה התמידית. אם החלטנו שאנחנו מתעניינים בקרב מגע ורוצים להתחיל להתאמן, השלב הבא יהיה לבחור את המקום הנכון עם המורה הטוב ביותר עבורנו.

איך בוחרים אותו?


להיות מורה לקרב מגע זה לא קרוב אפילו למורה להיסטוריה, על מנת ללמד את שני התחומים, נזדקק לאיכויות שונות לגמרי. על מנת להצליח לבחור את המורה המדויק עבורנו לקרב מגע, עלינו לדעת קודם מה אנחנו מחפשים. 

כמה עקרונות בסיסיים שנחפש אצל מורה לקרב מגע טוב:

  • סבלנות ויכולת הכלה – מורה לקרב מגע צריך לדעת לשדר לנו שקצב הלמידה שלנו הוא מתאים לנו ולאפשר לנו להרגיש בנוח. לאורך הדרך אנחנו נתמודד עם תסכולים, קשיים פיזיים ומנטליים שונים. על המורה לדעת לזהות אותם, לתת להם מקום ולדעת לדרבן אותנו כמובן להמשיך.

  • העברת החומר הלימודי ברמה מקצועית וגבוהה (אך גם נגישה) – קרב מגע זו תורה שלמה וצריך לדעת איך להעביר אותה כמו שצריך. חשוב שנמצא מורה מקצועי וותיק יחסית, שידע להעביר את השיעורים ואת החומר הלימודי ברמה הכי גבוהה שיש וכן גם שידע להעבירו בצורה נגישה וברורה לכולם.

  • יכולת לתרום בחיזוק הביטחון והאמונה העצמית – חלק מלימודי קרב מגע הוא שיפור הביטחון והאמונה בעצמנו, למורה תפקיד מאוד חשוב בתהליך זה, עליו להקפיד לראות כל אחד מהתלמידים, להרים, לפרגן ולסייע לכל אחד ואחת לרכוש את הביטחון הפנימי שמגיע עם הלמידה.

הירשמו לחוג קרב מגע בכפר סבא

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך למנוע סתימות באסלה?
כל אחד רוצה לחיות את החיים שלו אם כמה שפחות בעיות. זה נכון כאשר אנחנו מדברים על פיתוח של קריירה, זה...
קרא עוד »
מרץ 28, 2019
הפקת אירועים קטנים
הפקת אירועים קטנים נחשבת לשונה לחלוטין מאשר הפקת אירועים גדולים וגרנדיוזיים. בעוד שבאירועים הגדולים...
קרא עוד »
נוב 17, 2019
מיונים למודיעין – מה זה כולל?
אין ספק שאחד המקומות בו רוצים לשרת לא מעט צעירים וצעירות אחרי גיוסם לצבא, הוא חיל מודיעין. יש לכך...
קרא עוד »
אפר 05, 2021