ערכתי חתונה עם קייטרינג חלבי והיה מדהים!

הרבה שואלים אותי – האם הייתם מרוצים מהקייטרינג בחתונה? האם הארוחה החלבית הייתה מוצלחת? ככלות הכול זו תופעה שלא התקבלה באופן גורף בקרב הציבור, וזה אומר שלא כל זוג שנישא מעז להזמין סעודה חלבית לאירוע שלו. אבל אנחנו עשינו את זה, והזמנו קייטרינג חלבי מהאתר http://www.arbaonot.co.il ומה לומר? היה מדהים! וזה לא רק אנחנו אומרים. כל אחד מהאורחים שנכח בחתונה חש כי יש באירוע הזה משהו מיוחד, וגם האווירה הייתה שונה מכל אירוע שגרתי אחר.

מה היה מוצלח כל כך בתפריט החלבי?

אווירה – מאכל בשרי נחשב למאכל כבד ורשמי. ואילו מאכלים חלביים עשויים לתת רושם פחות מחייב ויותר קליל. ואכן האווירה בחתונה הייתה זורמת במיוחד, כל הנוכחים נהנו להיות חלק מהתחושה המקבלת והנעימה ששררה באולם. נכון, זה לא רק האוכל אחראי על יצירת האווירה, אבל אנחנו סבורים שגם למאכלי החלב יש חלק באווירה.

גיוון – כולנו מחפשים לגוון ולהציע לאורחים שלנו מנות משובחות ופחות שגרתיות. עם המנות החלביות זה קל יותר. ככלות הכול בכמה חתונות חלביות השתתפתם? ואכן, בחרנו מנות טעימות ומושקעות וזה בהחלט הרגיש כמו משהו חדש ומיוחד, ולא כמו מאכלים שחוזרים על עצמם שוב ושוב בווריאציות שונות.

מבחר – התפריט החלבי פתח בפנינו מגוון עצום של מאכלים משובחים וטעימים שלא פוגשים אותם כל יום. מאפים מיוחדים, מרקים מוקרמים, סלטים משולבים בירקות וגבינות ועוד כהנה וכהנה. מתוך המבחר העצום שהוצע לנו בתפריט יכולנו לבחור את המאכלים הרצויים שלנו. ואכן הרכבנו סעודה מיוחדת במינה בה כל נוכח יכול היה למצוא את המנה האהובה והמועדפת עליו.

ניחוחות – למאכלים החלביים יש ניחוח מיוחד. דמיינו לעצמכם חתונה בה לצד התזמורת והריקודים חשים בניחוחות חלביים שמתפשטים בחלל. ריחות של גבינות מסוגים שונים, מוקרמים ומשקאות חלביים שהריח המפנק שלהם עולה ומלא את החלל של האולם כולו. אכן, הריחות האלו הם חלק בלתי נפרד מאווירה וההצלחה של האירוע.

ממליצה בחום!

אז אם אתם עומדים לקראת אירוע ואתם מתלבטים אם זה כדאי – אני ממליצה בחום. החתונה הייתה מוצלחת במיוחד והמאכלים – מנצחים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

סלקום TV ביקורת

סלקום TV ביקורת

היום כבר אין שום ספק, כי רוב האנשים מעדיפים להעביר את הזמן הפנוי שלהם מול המסכים. ישנם אנשים שבוחרים לגלוש באינטרנט וברשתות החברתיות השונות, אחרים

קרא עוד»