מבודדים בגלל קורונה? זה הזמן להכניס ריגוש לחדר המיטות

נגיף קורונה הגיע אלינו ללא שום הודעה מוקדמת. הנגיף כמו כדור שלג שאי אפשר להאט או לעצור: התפשט ממחוז קטן בסין אל מספר גדול של מדינות בעולם וכעת אנו בישראל מוצאים את עצמינו מסוגרים בבית ומעט חסרי אונים. ובכול זאת אפשר לייצר מעז מתוק ולהבין איל אפשר להתמודד עם נגיף הקורונה בדרך יצירתית. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הקדשת תשומת לב לבני או בנות הזוג ויצירת תשוקה מחודשת ואינטימיות בחדר המיטות.

אז איך עושים זאת באמת? מי שירצה לקחת את האינטימיות בזמן הבידוד צעד אחד קדימה – יוכל להקדיש תשומת לב לאנשים שהוא אוהב. בכך אפשר לפלפל את חיי המין גם בזמנים מוזרים או לא מובנים:

הכניסו פלפל בחדר המיטות

זמנים של בידוד בבית מאפשרים להכניס מעט עניין לחדר המיטות. טפחו את עצמכם, בחרו הלבשה תחתונה סקסית, שחקו משחקי תקפידים או אפילו שכבו ובהו אחד לשני בעיניים. בכך תוכלו לגלות את בני הזוג מחדש.

מה עם צעצועי מין?

אם יש דבר שכיף לקבל במשלוח עד הבית זה מוצרים חדשים וצעצועי מין. כיום אפשר למצוא חנויות סקס באינטרנט שיספקו לכם משלוח של כול מוצר עד הבית ובאופן דיסקרטי. כך תוכלו לבחור אביזרים שווים ומעניינים בקלות.

השתמשו באביזרי מין

מי שרוצה עינוג עצמי מושלם לתקופה הבידוד, יכול לבחור לא מעט אביזרי מין החל מדילדו או ויברטור, עד ביצים סיניות, טבעות רטט או אביזרי סאדו מאזו. בכך תוכלו להעביר את ידי קורונה בצורה טובה יותר ומעוררת חשקים.

 

 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

הסרת קעקועים

הסרת קעקועים באופן יעיל ומקצועי

מתחרטים ורוצים גוף חף מקעקועים? אנשים נחלקים לשניים. אלה שאוהבים קעקועים ומקעקעים את גופם או רק נהנים לצפות בקעקועים של אחרים – ואלה שמתנגדים לקעקועים

קרא עוד»