היתרונות של תשלום בצ'קים

בעולם טכנולוגי מתקדם בו ניתן לשלם און ליין כמעט כל תשלום – פנקסי השיקים הישנים והמוכרים נדחקים למגירה, בעוד ששימוש בכרטיסי אשראי, העברות בנקאיות, שוברי תשלום ממוגנטים, ואף תשלום דרך אפליקציות – הופך את ההמחאה למצרך נדיר יותר.

ובכל זאת עדיין ניתן לראות לא מעט אנשים אשר מזמינים בכל חודש פנקסי שיקים, בעוד שרבים מהם אף מגדילים לעשות ובוחרים הדפסת שיקים למען מיתוג עצמי וזאת במקרה של עסק או ארגון, או כדי שהפנקסים יהיו מעוצבים ויפים למראה.

כיום, בתי דפוס מבצעים הדפסת שיקים או משווקים לבתי עסק חברות וארגונים תוכנה להדפסת שיקים באופן עצמאי. אבל מהם היתרונות של תשלום בצ'קים?

כדי להכיר את היתרונות של תשלום בהמחאה רגע לפני הזמנת השיקים, חשוב לדעת כי ישנם לא מעט תשלומים שכדאי יותר לבצע בשיק, בין אם מדובר ברכישה של מוצר יקר, לבין אם מדובר בתשלומי שכר דירה, חשבונות או תשלום למוסדות וארגונים.

בין היתרונות שמקנה תשלום כזה ניתן למצוא:

חלוקה לתשלומים – שיקים טובים בעיקר למי שרוצה לבצע חלוקה לתשלומים. בכך ניתן לבצע פריסה מתאימה, ללא קשר אל כרטיס האשראי.

תשלום עתידי – מי שרוצה לשלם חוב, לרכוש מוצר או שירות בתשלום עתידי, יוכל לרשום המחאה עבור החברה או בית העסק. ישנן פעמים בעת תשלומי שכירות בהן בעלי הדירה לוקחים מהשוכרים את מספר השיקים הדרושים, ומפקידים אותם למשמורת בחשבון הבנק שלהם: מה שמאפשר תשלום אוטומטי בכל חודש.

מעקב אחר תשלומים – בשל הפרטים הקטנים שנמצאים לצד כל שיק, ניתן לעקוב אחר תשלומים, לדעת איזה תשלום ירד בקרבו בחשבון הבנק, ואף לבטל שיק בעת הצורך.

אבטחת תשלום – מי שחייב כסף לארגונים, מוסדות ואפילו מבצע הלוואה! יכול להבטיח תשלומים באמצעות העברת שיקים לביטחון. כיום משתמשים בשיקים גם כדי לשמור על בטחון בעת השכרת דירה או רכב, כמו גם כדי להבטיח תשלומים בעתיד. בכך אם למשל ביצעתם הלוואה בתוך המשפחה, תוכלו לאפשר ללווה בטחון על ידי העברה לידיו שיקים לביטחון.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

איך בוחרים קוסמטיקאיות

איך בוחרים קוסמטיקאיות

כשאנחנו נדרשים לשירותיו של איש מקצוע או אשת מקצוע, הרי שישנם פרמטרים מסוימים שעלינו להקפיד עליהם, זאת על מנת שנוכל למצוא את האדם המתאים עבורנו,

קרא עוד»