קעקועי אולטרא דיפ הופכים כל אירוע לחוויה

מה זה בכלל קעקוע אולטרא דיפ?

קעקוע אולטרא דיפ זה לא עוד סתם קעקוע זה למעשה יצירת אומנות קטנה על הגוף שנשארת מספיק זמן בכדי שכל מי שמסביב יבחן באותה יצירה אשר על גופכם. את קעקועי האולטרא דיפ חלקינו מכירים ממסיבות הפול מון שבתאילנד ומי שלא הגיע הזמן שיכיר, זה קעקוע שמציירים על הגוף אך שבשונה מכל הקעקועים פה מדובר על אחד כזה שגם זוהר בחושך בצורה מרהיבה ומקשטת את האווירה מסביב עם הרבה צבעים.

למה להביא הפעלה שכזו לאירוע?

כפי שכבר ציינו קעקועי אולטרא דיפ זוהי חוויה ייחודית, בארץ מרבים לחשוב שהקעקועים האלו מזוהים עם תאילנד ועם החופים המרהיבים והמסיבות הבלתי נשכחות וכשאנחנו מביאים לאירוע שלנו משהוי שכל כך מזכיר את האווירה על חופי תאילנד האירוע כבר מקבל משמעות אחרת ונותן לאורחים הרגשה של חוויה חד פעמית עם ניחוחות מחו"ל. בנוסף הקעקועים מתאימים לכל גיל כך שהחוויה הזו יכולה להרים ולהתאים לכל אירוע בלי קשר לגיל של האורחים כי כולם יכולים ליהנות מזה באותה המידה.

כמה זה עולה?

במחיר של כמה מאות שקלית בלבד תוכלו להביא אומן שיצייר על האורחים את הקעקועים המיוחדים ויוסיף המון צבע לאירוע, ניתן גם לבקש מהאומן לצייר דבר ספציפי שאותו תרצו כמו למשל חיה אהובה או איזה פרח נחמד, כל מה שרק תרצו. לרוב האמנים נשארים כשעה אך ניתן להוסיף מעט כסף בכדי שיישאר יותר אם הביקוש הוא גדול לכן כדי להיערך בהתאם.

איפה ניתן למצוא אותם?

את האומנים ניתן למצוא לרוב ברשתות החברתיות אך יופיעו גם במנועי חיפוש אחרים תחת מילות החיפוש קעקועי אולטרא דיפ לאירועים, תהנו!

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן למצוא באתר של מג'יק בן!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

טרמפולינה באתר וידר

טרמפולינות בחצר- האם זה מסוכן?

לא מעט הורים מעוניינים להפוך את החצר בבית הפרטי שלהם למרחב הנעים והאטרקטיבי ביותר עבור הילדים שלהם ועל כן, אותם הורים רוכשים עבור הילדים מתקני

קרא עוד»
לימודי פסנתר

לימודי פסנתר

רוצים ללמוד פסנתר מהטובים ביותר? מעוניינים לעשות קריירת מוזיקה מרשימה מבלי לקרוע את הכיס על לימודים? אנחנו כאן כדי לספק לכם על הדרכים הטובות ביותר

קרא עוד»