מסכי אנדרואיד לרכב: כך תבחרו את גודל המסך

מסכי אנדרואיד לרכב משמשים משתי סיבות. הראשון הוא לוודא שהרכב נראה טוב ככל האפשר על הכביש. השני הוא להבטיח שהוא קל לתפעול ובעל חווית משתמש טובה. יש הרבה גדלים שונים של מסך לרכב. אבל לא כולם זהים. חלקם גדולים יותר וחלקם קטנים יותר.

סוגים של מסכי אנדרואיד לרכב

ניתן לחלק מסכי אנדרואיד לרכב לשני סוגים: מסכים עצמאיים ומסכים למושבי הרכב. מסכי אנדרואיד עצמאיים מותקנים בדרך כלל על לוח המחוונים של מכונית, בעוד שמסכי המושבים מותקנים על גב מושבי הרכב בחלק העליון שלהם. מידע נוסף על מסכי רכב גם בלינק https://blackcarwindows.co.il/advantages-of-installing-car-screens/

כיום אפשר למצוא סוגים שונים של מסכי אנדרואיד לרכב שמוצגים בשוק. מסכים אלו תוכננו כדי לספק לנהגים חוויה טובה יותר בזמן שהם על הכביש. מערכת המידע והבידור לרכב היא אחת הסוגים הפופולריים ביותר של מסכי אנדרואיד לרכב. זוהי מערכת מתקדמת שמתחברת לסמארטפון של נהג ומאפשרת לו להשתמש בתכונות הטלפון שלו מהמכונית.

ישנו מסך אנדרואיד נוסף וחדשני שמאפשר להציג לנהגים מידע ישירות על שמשת הרכב, זאת מבלי שנהג הרכב יצטרך להסיר את העיניים מהכביש כדי להסתכל על המסך הפיזי שמותקן בלוח המחוונים.

כיצד להגן על מסכי האנדרואיד שמותקנים ברכב?

כיום, לאנשים רבים יש מספר מכשירים בידם. חלקם סמארטפונים, חלקם טאבלטים וחלקם מחשבים ניידים. קיימת אפשרות להשתמש במקביל בכל המכשירים הללו באמצעות מסך האנדרואיד לרכב, זאת בהתאם לתהליך ההתקנה ועדכוני התוכנה שקיימים בו.

כיוון שמדובר על מכשירים דיגיטליים מקצועיים ויקרים, חשוב לשמור עליהם בכל זמן שהם נמצאים בתוך הרכב – לא רק מפני פריצות וגניבות לרכב, אלא גם משחיקה ובלאי של קרני השמש בחוץ. הפתרון לכך הוא להזמין שירותי ציפוי חלונות נגד שמש מאתר blackcarwindows.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חדרי בריחה ליום גיבוש – איך בוחרים יום גיבוש בצורה נכונה
אחד הכלים שעומדים לרשות בעלי עסקים אשר מעוניינים לייצר קבוצת עובדים מגובשת, כזו שתעבוד בשיתוף פעולה...
קרא עוד »
יול 18, 2021
על השושלת של הרב חיים קנייבסקי
שמו של רבי חיים קנייבסקי זצ"ל כבר היה מוכר בקרב הציבור הרבה לפני שהוא נפטר. כולם ידעו עליו וכולם שמעו...
קרא עוד »
אפר 25, 2022
מתי כדאי לבצע איטום למרתף?
המרתף הוא חלק חשוב מאוד בכל בית. הוא משמש כמקום לאחסון כל מיני דברים, אך הוא משמש גם כמקום בו אנשים...
קרא עוד »
אוג 15, 2022