7 מסעדות בעולם עם עיצוב ייחודי שחייבים לראות

תחום העיצוב צועד קדימה בכל עת, והוא עומד כיום במקום מטורף שמעמיד את האנשים מול מחזות מפעימים ועוצרי נשימה. כך במישור של עיצוב בתים פרטיים וכך גם בעיצוב בתי עסק. תחום המסעדות הוא אחד התחומים המפותחים מאוד אשר תחרות של ממש קיימת בין הרשתות השונות. מה שיוצר מציאות אחרת בה לכל מסעדה ראויה לשמה יש עיצוב מיוחד וסגנון שובר שגרה שמפתיע את הלקוחות שנכנסים למקום.

שבע דברים שמתייחסים אליהם בתהליך עיצוב מסעדות

  1. ייחודיות – חשוב כל כך לבחור סגנון ייחודי עבור עיצוב פנים מסעדות, וזאת כדי להשיג את העיצוב המיוחד שמתאים בדיוק נמרץ למסעדה המדוברת. אי אפשר לקות עיצובים מוכרים או ללכת בסגנון שכבר קיים. כדי להיות ייחודיים צריך לחשוב באופן עצמי ולהמציא את הגלגל מחדש.
  2. צבעים – חלק בלתי נפרד מהעיצוב הוא בחירת הצבעים הדומיננטיים שיהיה להם ביטוי במקום. לשם כך יש לבחור את צבעי המותג אשר יופיעו בשטח המסעדה, וייקחו חלק בעיצוב.
  3. רהיטים – הרהיטים הם חלק בלתי נפרד מהעיצוב (למדו גם על עיצוב פנים משרדים). ולכן עליהם להיות מתאימים לכל הנימה הכללית של המסעדה. רהיטים ניתן אמנם לבחור מתוך מבחר קיים, אבל אפשר גם להזמין רהיטים מסוימים שיתאימו למטרה שלכם.
  4. מוסיקה – למוסיקה יש חלק בלתי מבוטל ביצירת האווירה הרצויה. היות שכך יש לבחור את המוסיקה המתאימה ואת הקצב הרצוי, כך ניתן להשרות את האווירה ההולמת.
  5. תקרה וקירות – לתקרה ולקירות יש תפקיד חשוב ביצירת האווירה. לשם כך יש לבחור את עיצוב התקרה הרצוי ואת צבעי הקירות. גם לרצפה יש חלק בכל המשחק החשוב הזה, הבחירה המדויקת והנכונה של כל אחד מהחלקים הללו ירכיבו את הפזל המושלם.
  6. אנשי הצוות – הצוות שמרשת את הלקוחות הם חלק מהמסעדה וכל האווירה. לכן עליהם להיות לבושים בהתאם, החולצות שלהם יתאימו בצבעים שלהם, ועליהם יהיה כיתוב או לוגו של המסעדה. כך הם משתלבים בתמונה והופכים להיות חלק מכל העניין.
  7. כלים – הכלים בהם האוכל מוגש הם גם חלק מהחגיגה. כלים מעוצבים בצבעים מתאימים ימתגו את המסעדה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

בית ספר לעיצוב שיער

החלקות השיער המובילות ב2020

בשנים האחרונות אנחנו רואים שכל הנושא של החלקת שיער זוכה להתעניינות רבה מאוד. לכן טבעי שגם אתן, כמו כל הנשים האחרות, תתלבטו מעט לגבי בחירת

קרא עוד»