התחלתם לגמול את הילד/ה בלילה? הפיתרון: מגן מזרן

כל הנושא של גמילה מהרטבה הוא נושא מורכב מאוד. כל הורה שהתנסה בשלב הזה ששכרוך בגידול כל ילד, יודע עד כמה תעצומות ואורך רוח נדרשים על מנת לצלוח את כל התהליך בשלום. הורים רבים מתייאשים בדרך ומחזירים לילד את הטיטול ובלבד לזכות שוב לשקט היבש. אך יודעי דבר טוענים כי מדובר בטעות פטאלית. אם התחלתם בגמילה מהרטבת לילה, ברור שבדקתם כי הילד בשל לכך. אם התחלתם בתהליך, אתם חייבים להמשיך אותו בעקביות עד לסוף הטוב.

גמילה יום ולילה

חשוב לדעת כי הגמילה הטובה ביותר היא גמילה של יום ולילה יחד. לא כדאי להרגיל את הילד כי בלילה הוא 'משוחרר' לנפשו. ההמלצה היא תמיד לשלב את הגמילה הכפולה וכך ניתן ליהנות מגמילה הרבה יותר מהירה וגם הרבה יותר יעילה.

הבעיה היא שלא כל ילד אכן בשל לגמילה גם בלילה, במיוחד ילדים שהולכים לישון עם בקבוק. מלבד זאת ילדים שדפוסי השינה שלהם עמוקים מאוד, עשויים לקום לילה אחר לילה רטובים והדבר בהחלט עשוי לתסכל את ההורים ואת הילד גם יחד.

מגן מזרן – זה הפתרון!

כאשר רוצים לגמול את הילד גם מהרטבת לילה, מומלץ מאוד להיעזר במגן מזרן אשר יגן על המזרן מפני הרטיבות שתחלחל. כאשר ההורים יודעים שהמזרן מוגן, הם יחושו הרבה יותר בטוחים ומשוחררים כי גם אם יקרה והילד ירטיב, זה לא יהיה אסון. באמצעות מגן מזרן המזרן יישאר מוגן וכל מה שיידרש זה כיבוס המצעים והפיג'מה של הילד. הורים שידבקו במטרה, ייהנו בסופו של דבר מילד שילמד ויפנים בתת המודע שלו כי גם בלילה הוא אמור לשמור על עצמו ולהישאר יבש.

קונים מגן מזרן איכותי

חשוב לדעת כי קיימים בשוק סוגים שונים של מגיני מזרן, ראו באתר זה. לא כל מגן מזרן שקיים הוא כזה שאכן יתן את המענה המדויק לבעיה. ישנם מגני מזרן שהם לא באמת איכותיים והם מאפשרים לנוזלים לחלחל. ישנם מגיני מזרן שנקרעים מהר מאוד ולא מוכיחים את עצמם כלל בשטח וישנם מגני מזרן שלא מתלבשים טוב על המזרן. שימו לב לאיכות ותיהנו מלילות יבשים!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»