החורף מגיע – ככה תתכונני לחורף עם סטייל

חורף עם סטייל

החורף שמגיע מחייב אותנו להיערך אליו ולהתלבש בהתאם. אנחנו צריכים להתעטף בשכבות נוספות ולהגן על עצמנו מפני הקור. זה כולל פריטי לבוש רבים אשר אמורים לעטוף אותנו מכף רגל ועד ראש. כלומר, נעלי חורף טובות, גרביים עבות, סוודרים, מעילים, וכמובן גם כובע טוב.

הנעליים לחורף אמורות לתת את המענה הראשוני והחשוב ביותר. נעליים שיתאימו למזג האוויר החורפי. מה זה בעצם אומר? קראו באתר הזה.

אז כאן יש לנו שורה של קריטריונים אשר הנעל החורפית אמורה לענות עליהם.

נעלי נוחות לחורף – לפני הכול, הנעליים אמורות להיות נוחות. אנשים שהתרגלו לנעול סנדלים או נעליים פתוחות, יתקשו על פי רוב להתרגל לנעל סגורה. הנעל הסגורה לופתת את הרגל ולא תמיד התחושה היא נעימה לכולם. על כן, בראש ובראשונה חשוב כי הנעל תהיה נעל נוחה.

נעליים אטומות למים – את נעלי החורף אנחנו עשויים לנעול גם כאשר יורדים גשמים. חשוב שהנעליים שאנחנו בוחרים תהיינה נעליים איכותיות המציעות הגנה מלאה מפני מים. זה אומר הדבקה או תפירה איכותיים מאוד של הסוליה אל הנעל על מנת שלא ייווצר מצב שאם דרכנו בטעות בתוך שלולית, המים יחדרו אל תוך הנעל.

נעליים מחממות – החורף דורש גם חימום של הגוף. אם הרגליים שלנו קרות, זה משפיע על כל הגוף כולו. על כן, כדאי לשים לב כי הבחירה שלנו היא בנעליים שמציעות גם חימום נעים לרגל. זה אומר פרווה או כל ריפוד פנימי אחר של הנעל אשר יבטיח כי הרגל תשמור על חום טוב וזה ישפיע על כל הגוף כולו.

נעליים גבוהות – הנעל החורפית עדיף שתהיה מעט גבוהה על מנת שהיא תעניק הגנה טובה יותר כל כף הרגל. ככל שהנעל גבוהה היא גם מחממת יורת את הרגל וגם שומרת טוב יורת מפני חלחול של מים.

נעליים עם סטייל

היום אפשר להשיג נעלי חורף יפהפיות ממש כמו בלינק https://www.shoes24.co.il/product-category/women/women-shoes אשר עונות על כל הקריטריונים אשר אותם ציינו לעיל. נעליים אלו הן נעליים מודרניות בסטייל גבוה בעיצוב מוקפד ובמראה מושלם שהופך את הנעל למיוחדת באמת!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פטישון נטען או חשמלי – יתרונות וחסרונות
כשמדובר בפטישון חשמלי, יש שני סוגים: חשמלי עם חוט (כבל) או נטען עם סוללה. פטישון נטען מסתמך אך ורק על...
קרא עוד »
פבר 09, 2020
החלקות השיער המובילות ב2020
בשנים האחרונות אנחנו רואים שכל הנושא של החלקת שיער זוכה להתעניינות רבה מאוד. לכן טבעי שגם אתן, כמו כל...
קרא עוד »
יול 08, 2020
איך מדבירים מכרסמים?
כיום יש קרוב ל 300 זנים שונים של יונקים אשר משתייכים לקבוצת המכרסמים. השכיחים ביותר בישראל הם כמובן...
קרא עוד »
מאי 16, 2020