גיטרות חשמליות – מה ההבדל בין כל הגיטרות החשמליות

הגיע מבחינתכם הרגע שבו אתם רוצים לעבור לגיטרה חשמלית? עד היום ניגנתם בעיקר על גיטרה אקוסטית או קלאסית? אם כך, חשוב שתדעו: כאשר מדברים על גיטרות חשמליות מדברים על עולם ומלואו. משמעות הדברים היא שכדאי תחילה להכיר את ההבדלים בין הגיטרות השונות, כי כך יהיה לכם יותר קל לבחור את הגיטרה הנכונה לכם. 

 

איזה פרטים כדאי לקחת בחשבון בבחירת גיטרה חשמלית? 

 

ישנם כמה הבדלים בין גיטרות חשמליות שונות, כמו למשל: 

 

  • הגוף – לכל גיטרה חשמלית יש צורה מאוד שונה, וזה נתון שיכול להשפיע על הנגינה, על הנוחות ועל הצליל. 
  • מאפייני סאונד שונים כמו: סוג הפיקאפ שנבחר לגיטרה
  • כפתורי הטון והווליום שמשתנים בין הגיטרות השונות 
  • מבנה צוואר הגיטרה 

 

כל גיטרה חשמלית כזאת תפיק צלילים אחרים לגמרי ולכן חשוב מאוד לבדוק מה בעצם אתם מחפשים. בנוסף, כיוון שחלק מהנתונים האלה ישפיעו על נוחות הנגינה, רצוי להתייחס גם לפרט החשוב הזה. אחרי הכול, אתם קונים היום גיטרה חשמלית כדי שיהיה לכם נוח לנגן עליה ולכן כדאי שתבדקו באיזו אופציה אתם משקיעים. 

 

כמה באמת תשלמו על גיטרה חשמלית חדשה? 

 

אין ספק שעבור רוב האנשים שרוצים לקנות גיטרה חשמלית, גם שאלת המחיר הינה משמעותית, ובצדק. לכן אפשר להבין מדוע גם אתם תוהים לגבי העניין הזה. אתם יכולים לקנות גיטרה מאוד זולה לצד גיטרה יקרה במיוחד. אין ספק שהמחיר מעיד על האיכות, אך אסור לשכוח שזה גם עניין של העדפה אישית. מי שמבין בתחום הגיטרות יודע היטב לומר שלא תמיד מה שהכי יקר הוא גם הכי מוצלח עבורו לנגינה. לכן רצוי לבדוק תחילה את השטח ובהתאם לכך להחליט, בין היתר, כמה אתם מוכנים להשקיע. 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

סדרות מומלצות בנטפליקס

נטפליקס הפכה לאחת מפלטפורמות הסטרימינג הפופולריות ביותר בעולם. זו גם אחת מפלטפורמות הטלוויזיה הנצפות ביותר בעולם. ומכיוון שהיא הופכת די מהר לאחת מתוכניות הטלוויזיה הנצפות

קרא עוד»