חלקים לטרפולינה כך תדעו שהגיע הזמן להחליף

אומרים שספורט הוא טוב לבריאות, ולכן הורים רבם מחנכים את הילדים שלהם שטוב לשמור על הבריאות. אחד המכשירים המתאימים לילדים, והם גם נהנים ושומרים על כושר, היא הטרמפולינה, למידע נוסף. מכשיר זה הוא סוג של מתקן,  שמורכב מפיסת בד מתוחה על מסגרת מתכת. טרמפולינה מעודדת את הילדים להיות בכושר, על ידי קפיצות המחטבות את הגוף. אך למרות שהורים רבים חושבים שעדיף לרכוש טרמפולינה איכותית, ויש לדעת כי טרמפולינה כמו כל משחק זקוק לחלקי חילוף. 

מה חלקי חלוף קיימים לטרמפולינה? 

  • ברגים 
  • משטחי קפיצה 
  • סולמות עלייה 
  • רשת הגנה 
  • קפיצים 
  • כיסוי קפיצים

כל החלקים הללו הם החלקים, שמהם מורכבת הטרמפולינה. לפני שימוש בטרמפולינה חשוב מאד לוודאי כי חלקי חילוף לטרמפולינה כמו כאן מורכבים היטב. יצרני הטרמפולינה טוענים כי יש לקפוץ רק בעזרת נעליים מותאמות כמו נעלי התעמלות או נעלי ספורט, ולא נעלי עור כי כך הקפיצה תהיה חזקה יותר. לפני כל קפיצה בטרמפולינה יש לבדוק היטב את תקינות הטרמפולינה, כאשר רואים שחלק אחד נקרע או שהחיבור של הטרמפולינה אינו טוב, הגיע הזמן להחליף את רשת הטרמפולינה. בנוסף לכך על פי הוראות היצרנים יש להחליף את הברגים בטרמפולינה בכל שנה. 

אז איך יודעים שצריך להחליף חלקי חילוף?

כמעט כל חלק ניתן להחלפה, וניתן למצוא אצל היצרנים את כל החלקי החילוף המקוריים להחלפת הטרמפולינה, גם אם נרכשה טרמפולינה איכותית עדיין יש להקפיד ולבדוק בכל פעם את תקינות הטרמפולינה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

סימנים מקדימים לאבנים בכליות

יש תופעות בריאותית שונות שמתרחשות בגופם של מטופלים שונים. סוגי התופעות מגוונים מאוד ולכל אחד מהם תהליך שונה, סימנים אחרים וסימפטומים מסוימים שמאפיינים אותו. אך

קרא עוד»