ים המלח לא רק החופים

ים המלח לא רק החופים

ים המלח הוא פנינת טבע שמקור כוחה הוא בעיקר בכל המלח שנמצא שם באופן טבעי על פני מי ים מלאים במינרלים החשובים לבריאות האדם, אך מעבר למקום המופלא הזה שנראה נהדר בכל תמונה וממוקם במקום הכי נמוך של העולם יש גם שורה ארוכה של פעילויות שניתן לעשות ונמצאות שלא על הרצועה עצמה של חוף הים בכלל.

מקום מושלם לעיסויים ופינוקים לגוף

כל מי שמגיע לים המלח כבר יודע כי המקום הזה עושה לא מעט מרווחיו על ידי מכירה של שירותי עיסוי כמו גם שלל של מוצרים שאר מאפיינים את היכולות של המלח והבוץ של ים המלח לעשות נפלאות לעור של כל אדם. זה המקום שבו ניתן להיכנס אל בריכות של ים המלח, להיכנס אל בריכות של מי גופרית ואף לעבור סדרה שלמה של טיפולים מרגיעים ונעימים לגוף ולפנים.

הקניון החדש ללא מע"מ

אחת מן האטרקציות שהחלה להתבלט לאחרונה לאחר שהיא נפתחה באופן רשמי בים המלח היא זו של הקניון החדש שבו יש את מיטב המותגים מכל העולם. מה מיוחד בקניון הזה? שגם בו ניתן להשיג את כל הפריטים הללו ללא תוספת של מע"מ, כפי שקורה באופן קבוע ומלא בכל החנויות או אטרקציות באילת. זה המקום שבו יכולים להתחדש עם דבר מה יפה ומעוצב, ולהעביר עוד כמה שעות בשופינג תחת קורת גג ממוזגת ונעימה שאליה כיף להגיע כשאר הטמפרטורה מטפסת ועולה, ואף לערוך הפעלה ליום הולדת כיפית במיוחד.

פארקים לאומיים -מצדה ושמורת עין גדי

גם באזור של ים המלח ניתן לצאת אל טיולים רגליים מהפנטים ביופיים, כשאר יש את האזור של פארק מצדה שבו גם נהנים מנסיעה ברכבל וגם נהנים מטיול בין העתיקות בליווי של מופע אורקולי נפלא לכל גיל. זו הזדמנות להכיר את ההיסטוריה אשר התרחשה שם די מזמן, ולהעביר שלוש שעות בבילוי אקטיבי בעל ערך מוסף.

שמורת טבע נהדרת שבה גם אפשר ליהנות מטיול נעים ונחמד נמצאת דווקא בקיבוץ עין גדי, שם יש גן בוטני נפלא וגם פינת חי עם זנים מיוחדים של חיות שהובאו לשם במיוחד, וכאלה אשר מגיעם בכוחות עצמם אל כל הטבע הנפלא שנמצא שם ומושך אותם לשם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב גינה – מתי כדאי להשאיר את המלאכה לאיש מקצוע
יופי הוא דבר סובייקטיבי וכל אדם יכול להחזיק בדעה מהו דבר יפה ומהו דבר לא יפה וזהו משהו שאנו חייבים...
קרא עוד »
פבר 12, 2019
אורתופד ספורט – באילו מקרים נצטרך אותו?
קהל היעד של אורתופד ספורט מורכב מספורטאים חובבנים וספורטאים מקצועיים אשר סובלים מבעיה אורתופדית קלה...
קרא עוד »
פבר 24, 2022
איפה כדאי לחגוג בת מצווה?
מאמר זה עוסק בחגיגת התבגרותה של ילדה יהודייה. זהו אירוע חשוב בחייה של ילדה וזהו גם אירוע חשוב בחיי...
קרא עוד »
מרץ 18, 2023