דוד בן הרוש נמל אשדוד

אנשים רבים מכירים את דוד בן הרוש בזכות העבר הפוליטי שלו בעיריית יבנה. מדובר על אדם מוכר וידוע, אשר סלל את דרכו בעיריית יבנה בצורה איטית אך מתמדת. הוא כיהן בתור ראש עיריית יבנה, קידם ופיתח את העיר וסייע לכמות עצומה של תושבים. לאחר סיום כהונתו, הוא עבר לתפקיד בכיר בנמל אשדוד, על מנת לקדם את המקום ולסייע לעובדים לקבל את הזכויות והתנאים שמגיעים להם. מעבר לכך, דוד בן הרוש נמל אשדוד קידם פרויקטים שונים, תוך כדי תשומת לב מקסימלית לצרכים של כלל הציבור הרחב, ולא רק לעובדי המקום. אומנם לא תמיד התקשורת מצליחה להראות את התמונה השלמה, אך אין ספק כי במקרה של דוד בן הרוש מדובר על אדם אמין, ערכי ובעל רצון לקדם, לשנות ולפתח.

דוד בן הרוש נמל אשדוד – קווים לדמותו

כאמור, מדובר על אדם מוכר וידוע, בעל מוניטין טוב ולא מעט הערכה מאנשים שונים. דוד בן הרוש תמיד נהג לשים את טובתם של אנשים אחרים לפניו, היות והוא מאמין בסיוע ועזרה לאחר. לכן מרגע כניסתו לתפקיד בכיר בנמל אשדוד, הוא עשה את המקסימום האפשרי על מנת לקדם את הזכויות של העובדים ולוודא כי כל התנאים מתקיימים לפני החוק. מעבר לכך, הוא תמיד פעל על מנת לקדם את האינטרסים של מדינת ישראל ושל הציבור הרחב, היות ונמל אשדוד נועד קודם כל לשרת את הצרכים של כלל הציבור. 

לסיכום, דוד בן הרוש נמל אשדוד, הינו אדם מוכר וידוע, אשר תמיד מוכן לסייע ולעזור בכל מצב ובכל צרה, לכל אדם שיבקש את עזרתו. דוד מוכר עוד מתפקידו בתור ראש העיר של יבנה, היות והוא היה אחד מראשי העיר האהודים והמוערכים ביותר בעיר יבנה. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

הסרת קעקועים

הסרת קעקועים באופן יעיל ומקצועי

מתחרטים ורוצים גוף חף מקעקועים? אנשים נחלקים לשניים. אלה שאוהבים קעקועים ומקעקעים את גופם או רק נהנים לצפות בקעקועים של אחרים – ואלה שמתנגדים לקעקועים

קרא עוד»