עיסוי זוגי פוסט קורונה – כי מגיע לכם להתפנק

עיסוי פנים

אולי הקורונה לא ממש מאחורינו אבל הגל הראשון והמפחיד בהחלט כן. במשך חודשים ספורים הייתם סגורים בבתים מבלי היכולת לצאת למעט לסופר או לבית המרקחת. אמנם אתם אוהבים אחד את השני ונהנים אחד בחברת השני, אין זה אומר שתכננתם עכשיו להיות סגורים אחד עם השני למשך חודשיים. 

והנה התקופה נגמרה וקיימת איזו חזרה לשגרה ובדיוק בגלל זה אתם חייבים לעצמכם עיסוי זוגי פוסט קורונה שישכיח את כל המתחים והדאגות שהתמקמו להם בחודשים האחרונים

איך עיסוי זוגי יכול להועיל?

כאשר העיסוי של שניכם נעשה באותו החדר, קיימת תחושת רגיעה כל אחד לגופו ולאט לאט בין שניכם, מבלי להרגיש זאת. הידיעה שהשני נמצא בחדר, וחווה את אותה ההרגשה שאתם חווים, יכולה להעניק הרבה יותר ממלים. 

שחרור המתחים הזהים

ישנם שרירים שנתפסים גם בלי שאנחנו מרגישים, השרירים האלו אוגרים את המתחים המתקיימים בתוכנו גם כשאנחנו בתוך מערכת יחסים. שחרור השרירים האלה עשויה להיטיב עם הזוג באופן זהה ולשחרר את האנרגיות הנחוצות בכדי להשתחרר ממה שמותח אותם.

תחושות ורגשות

לרוב לאחר עיסוי הן פרטי והן זוגי, אנשים נוטים להיות יותר רגועים, אוהבים, מקבלים וסבלנים. פן זה של העיסוי גם יכול להועיל רבות לזוגות שהשגרה קצת שחקה אותם והם רק צריכים את הרגע הרגוע הזה בכדי לחזור אחד לשני.

אחרי תקופה כזאת, אנחנו לא יכולים לדמיין רעיון יותר טוב מעיסוי פנים זוגי שיחזיר אתכם לרגליים, חדשים ורכים, מוכנים להתגבר על כל הקשיים והמכשולים שהתקופה המשונה הזו מביאה איתה. 

מה שאנחנו באים להגיד זה ש..

עיסוי זוגי בספא רפאל יכול להיות הפתרון שלכם להירגע ביחד, להנות ביחד ולקבל טיפול לשחרור השרירים יחד. כך, ההרמוניה ביניכם היא שווה וזהה. תוכלו להרגיש זאת בעצמכם. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קולב דלת
קולב דלת מהווה את הפתרון האידיאלי ביותר עבור כל מי שמעוניין ליהנות מקולב איכותי, עמיד ויציב לאורך...
קרא עוד »
אוג 25, 2020
אילו משחקים מתאימים למוטוריקה עדינה
כל הורה רוצה לפתח את הילד שלו ולהשקיע בו כל מה שרק אפשר על מנת שהוא יהיה ילד כשרוני, ילד מפותח וילד...
קרא עוד »
מאי 06, 2019
להעניק לילדך תחושת בטחון בבית
ביטחון עצמי הוא גורם חשוב בחייו של הילד. זוהי דרך חשיבה שעוזרת להם להרגיש טוב עם עצמם ועם הדברים שהם...
קרא עוד »
אוק 24, 2022