עיסוי זוגי פוסט קורונה – כי מגיע לכם להתפנק

אולי הקורונה לא ממש מאחורינו אבל הגל הראשון והמפחיד בהחלט כן. במשך חודשים ספורים הייתם סגורים בבתים מבלי היכולת לצאת למעט לסופר או לבית המרקחת. אמנם אתם אוהבים אחד את השני ונהנים אחד בחברת השני, אין זה אומר שתכננתם עכשיו להיות סגורים אחד עם השני למשך חודשיים. 

והנה התקופה נגמרה וקיימת איזו חזרה לשגרה ובדיוק בגלל זה אתם חייבים לעצמכם עיסוי זוגי פוסט קורונה שישכיח את כל המתחים והדאגות שהתמקמו להם בחודשים האחרונים

איך עיסוי זוגי יכול להועיל?

כאשר העיסוי של שניכם נעשה באותו החדר, קיימת תחושת רגיעה כל אחד לגופו ולאט לאט בין שניכם, מבלי להרגיש זאת. הידיעה שהשני נמצא בחדר, וחווה את אותה ההרגשה שאתם חווים, יכולה להעניק הרבה יותר ממלים. 

שחרור המתחים הזהים

ישנם שרירים שנתפסים גם בלי שאנחנו מרגישים, השרירים האלו אוגרים את המתחים המתקיימים בתוכנו גם כשאנחנו בתוך מערכת יחסים. שחרור השרירים האלה עשויה להיטיב עם הזוג באופן זהה ולשחרר את האנרגיות הנחוצות בכדי להשתחרר ממה שמותח אותם.

תחושות ורגשות

לרוב לאחר עיסוי הן פרטי והן זוגי, אנשים נוטים להיות יותר רגועים, אוהבים, מקבלים וסבלנים. פן זה של העיסוי גם יכול להועיל רבות לזוגות שהשגרה קצת שחקה אותם והם רק צריכים את הרגע הרגוע הזה בכדי לחזור אחד לשני.

אחרי תקופה כזאת, אנחנו לא יכולים לדמיין רעיון יותר טוב מעיסוי פנים זוגי שיחזיר אתכם לרגליים, חדשים ורכים, מוכנים להתגבר על כל הקשיים והמכשולים שהתקופה המשונה הזו מביאה איתה. 

מה שאנחנו באים להגיד זה ש..

עיסוי זוגי בספא רפאל יכול להיות הפתרון שלכם להירגע ביחד, להנות ביחד ולקבל טיפול לשחרור השרירים יחד. כך, ההרמוניה ביניכם היא שווה וזהה. תוכלו להרגיש זאת בעצמכם. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

חשיבותם של מתקנים לגני שעשועים

מתקני שעשועים הם חלק מרכזי בבריאותם וברווחתם הכללית של הילדים. הם מספקים לילדים הזדמנויות לחקור, לשחק, ללמוד ולגדול. מתקני שעשועים הופכים פופולריים יותר מכיוון שהם

קרא עוד»

סקירת קורסי פייתון מומלצים

Python היא שפת תכנות פופולרית המסייעת למפתחים ליצור מגוון רחב של יישומים, מתוכנות שולחניות ועד מוצרים מבוססי אינטרנט. עם השימוש הגובר ב-Python עבור יישומים שונים,

קרא עוד»

טבעת עם חריטה, תמיד מתנה יפה

טבעת עם חריטה היא טרנד פופולרי בקרב בני דור המילניום. המגמה הולכת וגוברת בשנים האחרונות וצפויה להימשך. טבעת עם חריטה היא דרך מושלמת להתאים אישית

קרא עוד»