מוניות גדולות לנתב"ג – למי זה מתאים

מוניות גדולות מכילות בדרך כלל מקום לשישה נוסעים או לכמות גדולה יותר של נוסעים, בהתאם לסוג הרכב. מונית זו מותאמת לנסיעות לשדה התעופה וממנו ולכן יש בה גם תא מטען גדול עבור המזוודות והתיקים של כל כמות הנוסעים, ראו דוגמא.

מוניות גדולות לנתב"ג

המוניות הגדולות לנתב"ג, מתאימות למשפחות עם כמה ילדים אשר נוסעים לחו"ל. זאת מכיוון שיש מזוודה אחת ותיק אחד לפחות לכל אדם. ברוב המכוניות הפרטיות אין אפשרות לאחסן כמות כה גדולה של מזוודות כאשר הרכב מלא בנוסעים. לכן הדרך הנוחה ביותר היא להזמין מונית גדולה לנתב"ג אשר תכיל את כל הנוסעים והציוד. 

מכיוון שמדובר במונית גדולה חייבים לתאם זאת מראש כך שתשוריין למשפחה זו מונית גדולה לטובת הנסיעה הספציפית על פי מועד ההמראה המתוכנן.

המונית הגדולה היא נוחה מאד, הנוסעים יושבים בנוחות, יש מספיק מקום לציוד וכך הם נוסעים באופן רגוע מביתם עד פתח הטרמינל. הנהג מסייע להם להוריד את כל הציוד האישי והם מגיעים ישר לבדיקות הביטחוניות. זוהי הדרך היעילה ביותר להגעה לשדה התעופה ללא צפיפות מיותרת בתוך הרכב עקב הכמות הגדולה של הציוד.

> בדקו מוניות מראשל"צ לשדה תעופה

הזמנת מונית גדולה לנסיעה לחו"ל 

במקרים רבים טסים לחו"ל כמה זוגות של חברים או בני משפחה אשר גרים לא רחוק זה מזה. במקום שכל זוג יזמין מונית, הם מחליטים לנסוע יחד במונית גדולה. כך הם נוסעים ומגיעים יחד לטרמינל, כל הציוד מונח בנוחות בתוך המונית הגדולה ובחשיבה שלהם הם כבר מעבר לים.

זהו סידור מאד נוח ולכן בשנים האחרונות זוגות שנוסעים או כמה משפחות עם ילדים מעדיפים לשכור מונית גדולה שיש בה 6 או עשרה מושבים כדי להתחיל את הטיול המשותף כבר מהבית.

מדובר גם בחיסכון כספי משמעותי אם מחשבים את עלות החניה בחניון לטווח הארוך בהתאם לאורכה של החופשה. אם מדובר בשבועיים לדוגמה והמשפחות או החברים גרים בכל עיר באזור המרכז, העלות של החניה תהיה הרבה יותר יקרה מאשר הנסיעה הלוך ושוב במונית הגדולה בכל שעה ביממה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

לרכוש טונרים אונליין

למה לרכוש טונרים אונליין

היום כמעט כולם בוחרים לערוך את הקניות שלהם אונליין, היות ומדובר על דרך נפלאה לחסוך בזמן, כסף ומאמץ מיותר. אין שום סיבה לכתת רגליים בין

קרא עוד»
בחירת בית אבות

בחירת בית אבות – 5 טיפים

כיום יש לא מעט בתי אבות פזורים בכל רחבי הארץ. על מנת להצליח לבחור נכון את בית האבות האיכותי והמקצועי ביותר אשר יעניק את הטוב

קרא עוד»
ספריות מעוצבות

ספריות מעוצבות

ספרייה בבית היא לא תמיד מוצר חובה. יש כאלה שמתקינים מדף או שניים עבור הספרים, יש כאלה שגם על זה הם מוותרים ואת הספרים שיש

קרא עוד»