סדנת odt לעובדים – חווית אתגר וגיבוש

כל בעל עסק וכל בעל חברה יודע היום עד כמה חשוב להשקיע בעובדים שלו. אם בעבר היחס לעובדים היה שלילי, הרי שהיום ברור לכולם שעובדים מרוצים ושבעי רצון, הם עובדים שיספקו לכם את התפוקה הגבוהה ביותר. לכן חשוב להשקיע במתנות שוות לקראת החגים, ביחס אישי ואדיב וכמובן בסדנאות גיבוש ובימי כיף עבור העובדים. סדנת odt לעובדים נחשבת לאחת הבחירות האידיאליות ביותר, היות והיא מספקת חוויה מאתגרת, מצחיקה ומהנה עבור העובדים והמנהלים כאחד. זוהי הזדמנות מעולה עבור העובדים והמנהלים להכיר את הקולגות שלהם מזוויות אחרות, ללמוד את נקודות החוזק שלהם וכמובן להבין היכן הם צריכים להשתפר. הסדנה מציבה את המשתתפים למצבים יוצאי דופן, אשר אמורים לגרום להם לחשוב בצורה יצירתית על מנת להגיע לפתרון.

סדנת odt לעובדים – כל היתרונות במקום אחד

כאמור, מדובר על סדנה מושקעת ויצירתית, שאמורה לתרום לגיבוש הקבוצה וליצירת חוויות חיוביות ומשעשעות. ניתן כמובן לבחור מתוך מגוון רחב של פעילויות שונות, כאשר המטרה היא לבחור את הפעילות המתאימה ביותר עבור הקבוצה, הן מבחינת הרמה שלה והן מבחינת היעד שאליו מנסים להגיע. ישנן למשל פעילויות שנועדו בעיקר כדי לדעת איך לגבש  צוות או את חברי הקבוצה ולגרום להם לעבוד בשיתוף פעולה מלא. לעומתן, ישנן פעילויות שבוחנות את הדינאמיקה הקבוצתית ומאפשרות להבין את צורת החשיבה של כל אחד מהעובדים, הצורה שבה הוא ניגש לפתור את הבעיות השונות שעומדות בדרכו ואת מקומו בקבוצה. כל פעילות ODT מתבצעת בקבוצה של עד 12 משתתפים, על מנת לספק לכל אחד מהמשתתפים הזדמנות לקחת חלק פעיל בפעילות. כמובן שהפעילות מלווה במוזיקה, צחוקים והנאה.

לסיכום, סדנת odt לעובדים יכולה להוות את הפעילות המושלמת לערב גיבוש של העובדים. ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של פעילויות שונות, כאשר הרמה של הפעילות והמטרה שלה, נתונות לבחירתכם. ישנן פעילויות שמיועדות ללמד את העובדים כיצד לעבוד בשיתוף פעולה ובעבודת צוות, במטרה להשיג מטרה משותפת. פעילויות אלו מלמדות כל אחד מהמשתתפים את מקומו בקבוצה ואת נקודות החוזק שלו, שאותן הוא יכול לתרום להצלחת הקבוצה. כמו כן, ישנן פעילויות שכל מטרתן היא ליצור אווירה כייפית ומהנה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

טיפולי פנים

טיפולי פנים

כל אחת צריכה מידי פעם להגיע לטיפול פנים מפנק אצל קוסמטיקאית מוסמכת. ישנן נשים שמקפידות על שגרת טיפוח הכוללת הסרת איפור ומריחה של קרם פנים

קרא עוד»
קונים אופניים מיד שנייה

סיורים בנווה צדק באווירה אחרת

השכונה היהודית הראשונה שהקומה מחוץ לחומות יפו מוכרת בשם נווה צדק. השכונה הוקמה במטרה להרחיב את גבולות היישוב היהודי, ולאפשר לכל העולים ולאוכלוסייה המקומית להתגורר

קרא עוד»