לימודי שחייה לפעוטות -לחיזוק הקשר בין הפעוט להורה

עולם לימודי השחייה משתנה. זה כבר לא ספורט שרק מבוגרים יכולים ליהנות ממנו. הספורט הפך לחלק מחיי היומיום של ילדים ומבוגרים.  הרעיון ללמד ילדים שיעורי שחייה קיים כבר זמן רב. אבל נראה שזה נעשה פופולארי יותר לאחרונה.

ילד יכול ללמוד לשחות בעצמו, אבל הוא צריך קצת עזרה ממבוגר. בבריכת שחייה יש אנשים שיעזרו לילד להיכנס למים וילמדו אותו לשחות. גם הורי הילדים יעבירו להם שיעורי שחייה. ההורים גם ילמדו את ילדיהם לשחות לבד, אבל הם צריכים מאמן בשביל לעשות זאת. מחקרים רבים נעשו על ההשפעה של קשר הורים על התפתחות הילד. חלק זה דן בחשיבות הקשר הזה וכיצד ניתן לחזק אותו על ידי שיעורי שחייה.

עלינו ללמד את התינוקות שלנו לשחות לפני שמאפשרים להם לשחות. זה יעזור להם לפתח הרגלים בריאים ולהימנע ממספר סיכונים בריאותיים שעלולים להוביל למחלות קשות או אפילו למוות.לקריאה אודות שחייה לתינוקות

למה זה חשוב ואיך עושים את זה?

אם תוכל ללמד את ילדך את הכישורים הדרושים לו לשחייה, זה יהיה לעזר רב בחיי היומיום שלו. אבל גם אי אפשר ללמד אותו הכל בבת אחת. הוא זקוק לזמן ולסבלנות כדי ללמוד את המיומנויות הללו, כדי שיוכל לתרגל אותן מדי יום כדי שיהפכו לטבע שני עד שהוא מתחיל להיכנס למים עם חבריו או בני משפחתו.

לשם כך יש צורך בבריכה מקורה בה ילדכם יוכל להתאמן בשחייה מתי שהוא רוצה וללא כל סיכון לטבוע מילדים אחרים על רצפת הבריכה או ממבוגרים שאינם שמים לב.

עבור פעוט, שחייה היא דרך ליצור קשר עם הוריו. לכן זהו חלק חשוב מחייו של הפעוט. יש פעוטות שלא אוהבים ללכת לבריכה מכיוון שהם מרגישים שזה מקום שבו אסור להם לשחק. בספר זה נראה לך איך אתה יכול לגרום לקטן שלך לאהוב לשחות ולהנות בו זמנית למידע נוסף אודות בית ספר לשחייה.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גרפיטי לאירועים
גרפיטי הפך לדרך פופולרית להוסיף צבע, יצירתיות ואנרגיה לאירועים. זוהי צורת אמנות שניתן להשתמש בה כדי...
קרא עוד »
ינו 10, 2023
רעיונות ליום הולדת לילדים גדולים
לא מעט הורים מחפשים רעיון אטרקטיבי עבור יום ההולדת של בנם או ביתם. כאשר מדובר בילדים בגילאי 10 ומעלה,...
קרא עוד »
אפר 27, 2019
איך מתבצע איטום גגות רעפים בתל אביב?
גגות רעפים הנמצאים בדרך כלל על מבנים עשויים בטון או רעפי חרס. תהליך איטום גגות אלו נעשה לרוב על ידי...
קרא עוד »
ספט 20, 2022