פותחים גן ילדים? הנה 5 פרטי ריהוט שאתם חייבים בגן שלכם

פתיחת גן היא סיפור די מעניין ומשמח. הכוונה והתעסקות יומיומית עם ילדים בעזרת משחקים ופיתוחים שונים, גורמת לרבים להבין שזהו ייעודם ומשכך, הם פותחים גן. כדי למלא את הגן ברהיטים, מצאנו לכם את חמשת רהיטים לגן הדחופים ביותר.

פותחים גן ילדים? הנה 5 פרטי ריהוט שאתם חייבים בגן שלכם 

  • ארוניות

ארוניות לגן, חשובות מאוד להתפתחות הילדים. בעזרת ארוניות מעוצבות שמתאימות לילדים, הם יכולים לפתח את אישיותם בכך, שהם יכולים לאחסן בהם דברים ששייכים לעצמם בלבד. הבגרות שבאה עם הבנה זו, תשתלם להם בהמשך חייהם.

  • שולחנות וכיסאות

שולחןוכיסאות פלסטיק ילדים, יכולים לעזור מאוד בפיתוח חוש היצירה אצל ילדים. עד כמה שיצירה ושולחן וכיסא לא נשמעים קשורים, הם מאוד קשורים אחד לשני. 

בעזרת סידור מתאים ומדויק של הכיסא ליד השולחן והצבתו במקומות הרצויים, יוכל הילד להבין כיצד להשתמש בחפצים לצורך התייעלותו בחייו. זה עוזר רבות לפיתוח היצירה אצל הילד ולקידום ההבנה שלהם לגבי חפצים והאפשרויות הקיימות בהם.

  • מזרני פעילות ושטיחים

על גבי מזרני פעילות ושטיחים מתאימים, יוכל הילד להביא את יצירותיו המוטוריות השונות לידי ביטוי. ככל שהמזרנים יהיו טובים יותר, יבוא הילד לידי ביטוי טוב יותר.

  • בימבות ומשחקי פלסטיק

אין באמת גן שאין בה בימבות. בכל גן ילדים, ישנם בימבות לצורך פיתוח הצד המוטורי של הילדים. זה טוב בעיקר לילדים בעלי קשיי הסתגלות למקומות חדשים. 

  • פינת קודש לילדים

אם זה קידוש של שבת או אבא ואמא של שבת – פינת קודש תהיה חשובה מאוד להכנסת הילד לעולם היהודי אליו הוא שייך וזאת, דרך מבנה כדוגמת ארון קודש קטן.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו