פעילויות גיבוש לעובדים המרוץ למיליון

פעילויות גיבוש לעובדים הן דרך מצוינת לבנות מערכות יחסים וקשרים בין עמיתים. יום גיבוש לעובדים הינו חלק חשוב  ומהותי מתרבות החברה וחלק מרכזי בעידוד ביצועים גבוהים של העובדים. פעילויות הגיבוש לעובדים הן דרך לסייע לעובדים להסתגל לתרבות החברה מה שבא לידי ביטוי בפרודוקטיביות שלהם כמו גם ביצירתיות שלהם.

חברה שרוצה לספק אווירה חיובית וטובה לעובדיה, תשקיע בפעילויות שיאפשרו לעובדיה להכיר אחד את השני טוב יותר מה שעשוי לגרום להם להרגיש יותר בנוח לשתף פעולה תוך כדי עבודה. ימי גיבוש לעובדים יקרבו בין העובדים ויאפשרו להם ללמוד לסמוך אחד על השני, ויביאו לשיפור התקשורת הבינאישית שלהם עם העובדים האחרים בעסק. ימי גיבוש אלו יכולים להיות חוויה מהנה מאוד שתעשיר את העובדי החברה וגם את מעסיקם.

ככל שנהפוך את מקום העבודה שלנו למקום חם וידידותי יותר כך העובדים שלנו ישמחו להיות חלק ממנו והם יעשו עבודה טובה יותר.

אז אילו פעילויות מומלץ לקיים לגיבוש העובדים?

אחת הפעילויות המומלצות הינה -המרוץ למיליון. פעילות זו מבוססת על תוכנית הריאליטי "המרוץ למיליון". בפעילות מתחלקים המשתתפים לקבוצות של זוגות, ועליהם להשלים משימות שונות בעזרת רמזים שניתנים להם. הקבוצה האחרונה שמגיעה היא הקבוצה המפסידה. המנצחים בתחרות זוכים בפרס. 

פעילויות גיבוש לעובדים יכולות לעזור לעובדיה להבין שהעבודה היומיומית חלה על הקבוצה כולה ויש חשיבות כבירה לעבודה בצוות. כשמעודדים אותך לעשות משהו ביחד, ולא לבד, זה מחדד את הרעיון שהצלחת הקבוצה (ובסופו של דבר של החברה) צריכה להיות בראש סדר העדיפויות. זו יכולה להיות חווית למידה שימושית במיוחד עבור צוותים שנאבקים בעבודת צוות, תחרותיים יתר על המידה, או חסרי אחדות וביטחון כתוצאה ממנהל גרוע או זמנים קשים

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שאלות על אינטרנט לחרדים – 5 השאלות הכי נפוצות
שאלות רבות מופנות לעבר הקהילות החרדיות, על אופן התנהלותם או אי התנהלותם בכל מה שקשור לאינטרנט...
קרא עוד »
דצמ 09, 2019
למה גזע קינג צארלס הוא כל כך פופולארי?
ניתן להבחין כי לכל גזע של כלבים יש תכונות ומאפיינים בולטים. גם לכלבים מגזע קינג צ'ארלס יש תכונות...
קרא עוד »
דצמ 19, 2018
איזה מפיץ ריח הכי טוב?
ריחות נעימים תורמים לאווירה ותמיד טובים לנפש. ניתן למצוא מגוון ריחות, ובין היתר, נקיים - רעננים,...
קרא עוד »
אפר 07, 2021