קניית כלב מחול – המדריך המלא

עומדים לייבא כלב מחו"ל? יש כמה וכמה דברים שאתם צריכים לדעת לקראת השלב הזה. כדי שתגיעו לרגע המכונן בו אתם מקבלים לידיכם את הכלב, ומרוצים מהמראה ומההתנהגות שלו. כאן תקבלו הדרכה לגבי קניית כלב מחול. כך שתדעו מה לעשות ומה לא, אל מי לפנות וכיצד להתנהל על מנת להצליח ברכישה ולהיות מרוצים מהכלב שתקבלו לידיכם.

כך קונים כלב מחו"ל

  • ראשית אתם צריכים להיות מוגדרים עם עצמכם ועם מה שאתם רוצים שיהיה. איזה כלב אתם רוצים? איזה אופי של כלב מתאים לכם? מה חשוב לכם שיהיה או שלא יהיה בכלב אותו תגדלו? חשוב לשרטט בקווים כלליים את דמות הכלב על מנת לבחור אותו נכון וחכם לפי הציפיות ואורח החיים שלכם.
  • שנית עליכם למצוא חברה מומחית בתחום הטסת כלבים וייבוא כלבים מחו"ל. יש לציין כי חברות מומחיות בענף תוכלנה לסייע לכם בהתאמת הכלב הרצוי לכם, זאת מלבד השלמת ההטסה באופן יעיל ומהיר לפי רצונכם.
  • עליכם לזכור כי קניית כלב מחול מאפשרת לכם לבחור את הכלב הרצוי בצורה מדויקת, תוך התייחסות גם למראה של הכלב, לאורך הפרווה ולצבע העיניים. כך שאתם לא צריכים להתפשר או לוותר על כלום. עליכם לציין כל מה שחשוב לכם על מנת להתקדם ביעילות ולעשות כל שאפשר על מנת לבחור את הכלב המדויק שאותו אתם רוצים לגדל.
  • זכרו כי עם קבלת הכלב עליכם לקבל הדרכה ולהכיר את הכלב כמו גם את נקודות האופי שלו. זאת כדי לקבל אותו נכון, להתארגן עם הציוד הנחוץ ולקבל אותו לחיק המשפחה שלכם בצורה היעילה והנכונה ביותר. ליווי מקצועי יסייע לכם ויוביל אתכם אל הכלב המבוקש לכם באופן הטוב ביותר.

פרטים נוספים על קניית כלב מחול באתר של revivolution dogs >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
7 דגשים חשובים בעיצוב כריכת ספרים
אחרי שנים רבות של כתיבה למגירה הבנתם שהגיע הרגע שלכם לפרוץ? אתם רוצים להדפיס ולהוציא לאור את הספר...
קרא עוד »
ספט 26, 2020
מגשי אירוח בתל אביב או אירוע במסעדה בת"א? מה כדאי
אין ספק כי תל אביב נחשבת לאחת הערים השוקקות והחיות ביותר בארץ. היא מלאה בסטודנטים, צעירים, זוגות...
קרא עוד »
אוק 14, 2018
נופש לציבור הדתי
חלק זה עוסק בחופשה למגזר הדתי. המדור מכיל מידע רב על המגזר הדתי ויתרונותיו. המגזר הדתי הוא אחד...
קרא עוד »
יול 29, 2022