כל מה שרציתם לדעת על החלמה מניתוח אף

החלמה מניתוח אף

ניתוח אף נמנה ללא ספק עם כל הניתוחים הפלסטיים השכיחים ביותר כיום. אז במידה וגם אתם חושבים לנתח את האף שלכם למטרות אסתטיקה או לחילופין למטרות בריאותיות, חשוב שתכירו את תקופת ההחלמה שמחכה לכם לאחר הניתוח. בתור התחלה חשוב להדגיש ולומר כי ניתוח זה נחשב קל ובטוח במיוחד. לא תצטרכו להתמודד עם כאבים עזים מחד אך כן תצטרכו להתמודד עם תקופת החלמה ממושכת מאידך. שבוע שלם לאחר סיום הניתוח תידרשו להסתובב עם סד פלסטי הנועד במטרה להגן על האף.

לאחר שבוע בו אתם מסתובבים עם סד ייעודי, תוכלו לחזור לשגרת חייכם הרגילה

לאחר תקופה זו תוכלו להוריד את הסד הפלסטי ולחזור לשגרת היומיום שלכם למעט משקפיים, פעילות ספורטיבית מאומצת וחשיפה ממושכת לקרני המשמש החמות. כל שתירשו לעשות בתקופת החודשים לאחר הניתוח הוא לשמור בזהירות על האף שלכם מפני פגיעות שונות או חשיפה ממושכת לשמש. חשוב לומר כי בתקופה זו לא תחוו כאבים עזים אך חוסר נוחות כנראה שתהיה ובנוסף לא מעט נפיחות. נפיחות באף לאחר הניתוח תרד אט אט עם מרוצת החודשים עד שתגיע למצב הטבעי ללא נפיחות כלל רק לאחר כשנה מעת סיים הניתוח. לכן, אם לאחר שבוע אתם רואים אף נפוח במיוחד ולא ממש כמו שציפיתם, אל לכם לחשוש ולקפוץ למסכנה שהניתוח כשל, אלא חשוב להמתין בסבלנות עד שיגיעו התוצאות הסופיות לאחר רדת הנפיחות כולה.

תאלצו להמתין כשנה עד לתוצאות הסופיות 

אנשים רבים אשר עברו ניתוחי אף פלסטיים מספרים על תקופת החלמה נוחה באופן יחסי לניתוחים פלסטיים אחרים. כפי שציינו לעיל, תקופת ההחלמה אינה כוללת כאבים עזים אך מצריכה מכם לא מעט סבלנות עד יגיעו התוצאות הסופיות של הניתוח.

קראו על ניתוח הקטנת אף אצל ד"ר מרקוס הראל

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דוד בן הרוש נמל אשדוד
אנשים רבים מכירים את דוד בן הרוש בזכות העבר הפוליטי שלו בעיריית יבנה. מדובר על אדם מוכר וידוע, אשר סלל...
קרא עוד »
יונ 07, 2020
ויזה למרוקו
ממשלת מרוקו הציגה מדיניות ויזה חדשה במטרה למשוך יותר תיירים ונוסעים עסקיים. המדיניות נועדה להקל על...
קרא עוד »
ספט 13, 2022
ניווט במבוך המשפטי: המדריך המקיף שלך לבחירת עורך הדין הנכון
בעולם הסבוך של עסקאות משפטיות, עורך דין מוכשר לצידך מהאתר https://www.malka-law.co.il אינו רק העדפה אלא הכרח. בעל...
קרא עוד »
ספט 14, 2023