כיצד תהפכו את הילדים שלכם למנהיגי העתיד

מנהיגי העתיד

דור הילדים של היום זה דור מיוחד. הם כבר פחות מעוניינים בבילוי שעות מרובות בחוץ ויותר מעוניינים בצריכת טכנולוגיה עם דגש על אפליקציות משחקים בטלפונים הניידים וצריכת תוכן מהרשתות החברתיות כמו אינסטגרם, טוק-טוק ויוטיוב. אז אם פעם רוב הילדים היום משחקים קלאס, היום מה שנחשב כ"עדר" הולכים אחרי צריכת תוכן מהרשתות ומשחקים טכנולוגיים מתקדמים. רוצים שהילדים שלכם יהיו מנהיגי העתיד? התחילו בבדיקת קורס הרובוטיקה לילדים.

מנהיגי התוכן

יוטיוב הינו מנוע החיפוש הגדול בעולם לחיפוש סרטונים. ילדים ומבוגרים רבים מבלים כל יום ביוטיוב בחיפוש אחר צריכת תכנים משעשעים תכנים המעשירים את הידע ומדריכים אינטרנטיים. אם הילד שלכם אוהב את יוטיוב ואפילו חולם להיות יוטיובר בעצמו, אולי כדאי לכם לשקול להפוך אותו מצרכן תכנים ליוצר תכנים. היום, על מנת ליצור ערוץ יוטיוב שיקבל חשיפות, יש צורך לעשות את המלאכה בצורה מקצועית מהסיבה שיוטיוב מלא באין ספור יוצרי סרטונים. במרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית https://tekkieuni.co.il תוכלו למצוא "קורס יוטיוברים" בו יוכל הילד לקבל תמיכה מלאה בתהליך בו יהפוך למנהיג ביוטיוב וילמד כיצד להפוך ליוצר תכנים. במהלך הקורס ייפתח הילד ערוץ יוטיוב אישי משלו, הוא ילמד כיצד ליצור ולהפיק תכנים לרשתות החברתיות וכמו כן ילמדו הילדים כיצד לערוך, להפיק ולצלם סרטונים.

מנהיגי תוכנה

בכל יום שעובר מתכנס העולם לידי תוכנות יותר ויותר. בישראל למשל, החישוב הינו שמבלה האדם הממוצע לפחות שעה בכל יום בשימוש באפליקציות שונות. כמו כן פותחים האנשים את המכשיר הסלולרי שלהם פעמים רבות בכל יום ומקבלים עדכונים שוטפים מהתוכנות. ילדים שילמדו לתכנת ולבנות אפליקציות בגיל צעיר יוכלו ללמוד זאת בקלות רבה יותר (כמו כל שפה) ולהקדים את שאר האוכלוסייה המגיעה ללימודי תכנות רק לאחר הצבא (או במקרים מסוימים עוד בבית הספר התיכון). לימודי תוכנה מאפשרים לילדים לחזק את ביטחונם העצמי, להרגיש שהינם מספקים ומייצרים ערך לעולם ואפילו לתכנת את אפליקציות המשחקים בהם ישחקו הם וחבריהם. כמו כן אין ספק שקורס תכנות במרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית הינו שער כניסה נפלא לעולם התכנות בעבור ילדים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה אתם חייבים מאחז יד לבריכה שלכם?
בריכה ביתית היא פתרון מעולה לבילוי ולשעות של חוויה ושמחה. אך כמובן שחשוב תמיד לזכור להתאים את הבריכה...
קרא עוד »
מאי 24, 2022
תובנות לגבי בחירת מזון לחיות מחמד: מה שלא ידעת שכדאי לדעת
האם אתה מודע לגורמים המכריעים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת המזון המתאים לחיות מחמד עבור בן לוויה...
קרא עוד »
מרץ 05, 2024
מהו מחקר שוק ולמי הוא נועד?
מחקר שוק הוא אחד החלקים הוותיקים והחשובים ביותר בחיי העסקים. זה עוזר לחברות לעקוב אחר הלקוחות שלהן...
קרא עוד »
מאי 23, 2023