קטנים ומאוד חשובים: הכול על ריהוט המשלים

ריהוט משלים

רהיטים רבים עומדים בין כתלי ביתנו, ומשמשים אותנו בשימושים שונים. יש את הרהיטים המרכזיים, שבלעדיהם יקשה עלינו לדור בבית. פינת האוכל נחוצה לנו, כדי שתהיה לנו האפשרות לאכול בצורה הגיונית. המיטה נחוצה לנו, כדי שנוכל לישון בנוח. ארונות המטבח והבגדים נחוצים לנו, כדי לשמור על הסדר והניקיון של כלי המטבח והבגדים. ספה, כדי שנוכל לשבת ולנוח בשלווה, וכן הלאה.

לעומתם, ישנם רהיטים שאולי ניתן היה להסתדר ללא השימושים שלהם, אך למרות זאת אנחנו לא נוותר עליהם לעולם, וזה משום שהם משלימים את היופי והאווירה של הבית, ובלעדיהם הבית הוא חסר וריקני, וזה מלבד העובדה שהשימושים שלהם מפנקים אותנו בנוחות מרובה. ריהוט זה קרוי "ריהוט משלים" קראו בהרחבה בלינק https://www.magic-moments.co.il/product-category/ריהוט-משלים/.

מהו הריהוט המשלים הנפוץ ביותר?

הידעתם, שהמזנון והכורסאות ושולחן הקפה שבסלון שלכם, קרויים "ריהוט משלים"? מלבד הנוחות שהם מציעים, הם גם משלימים את מראה הסלון שלכם. ללא ספק סלון שיש בו רק רהיטים נחוצים – ספה וכוננית ספרים, הוא משעמם מוזר וקודר. אך כשמוסיפים לו ריהוט משלים כמו שולחן קטן ומזנון – הוא מקבל צורה אחרת ומשתדרג. מאותה סיבה, גם שידות הצד שבחדר השינה שלכם קרויים "ריהוט משלים".

ישנם גם פתרונות אחסון שונים, הנכנסים לקטגוריה של "ריהוט משלים". בניהם תוכלו למצוא את הכוורת, ואת קונסולה והקומודה, שידת המגירות וארון הנעליים. גם המדפים שבקירות ומעמד המתלים נכנסים בקטגוריה הזאת. לכל אלה יש את הצד השווה, שהרמוניה והעיצוב הביתי זקוקים להם, וזה מלבד הנוחות והפינוק שהם מעניקים.  

ריהוט משלים שנועד ליופי

ככלל, כל ריהוט שנועד רק למטרות יופי קרוי "ריהוט משלים". דוגמאות: ארון הוויטרינה, שנועד להציג כלי כסף תמונות משפחתיות וחפצי נוי, וארון המיועד לאחסון אוסף יינות או פרטי אומנות וכיו"ב.  

ריהוט משלים יפה במיוחד הוא ההדום. ההדום, הוא קובייה מרופדת, מרובעת או מלבנית, ומוגבהת באמצעות רגליים. ההדום מסוגל לשדרג את מראה הבית באופן מיוחד. לדוגמא, ניתן להשים אחת מלבנית לפני המיטה שבחדר השינה, וכן לשדרג באמצעותם פינות ריקות בסלון וברחבי הבית. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אם תרצו אין זו אגדה – החזר מס קיים באמת
גובה ניקויי המס שנעשים משכרו של עובד מנוקים בחישוב שנתי אבל בפועל מנוקה המס משכרם של העובדים מדי...
קרא עוד »
פבר 11, 2019
מחברות ויומנים מעוצבים – לאנשים ועסקים שרוצים להתנהל בסטייל
מחברות ויומנים מעוצבים הם אחד הטרנדים האחרונים בעולם כלי הכתיבה. הם נועדו להיות אלגנטיים,...
קרא עוד »
יונ 28, 2022
התמודדות עם מחלות אוטואימוניות
המאמר נכתב באדיבות ד"ר מארק מומחה בדיקור סיני הגוף שלנו הוא בהחלט מכונה משומנת הנחשבת פלא בפני עצמה,...
קרא עוד »
מאי 26, 2022