תלת אופן לתינוקות, מאיזה גיל כדאי

הילדים שלנו הם יצורים אינדווידואלים שכל אחד מהם צריך מענה מעט אחר. לכן השאלה מאיזה גיל בדיוק נכון לתת תלת אופן לתינוק היא שאלה שבאופן טבעי אנחנו פשוט לא יכולים לתת עליה תשובה מוחלטת בלי להשקיע בכך מחשבה קודם ובלי להכיר את הילד שלכם כמובן. אבל אנחנו כן יכולים לתת לכם כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מה הדבר הנכון ביותר עבור הילד. 

הכנו עבורכם כמה שאלות שיעזרו לכם אולי להבין מה מתאים לילד שלכם 

כדי שיהיה לכם קל יותר לבחור את הבחירה הנכונה עבור הילד שלכם הכנו עבורכם רשימה קצרה של סעיפים עליהם כדאי לעבור לפני שאתם מבצעים בחירה אחת או אחרת: 

 

  • שימו לב האם הילד שלכם מרגיש בנוח עם הגוף שלו: האם הוא עולה בקלות על מתקנים שונים בגינה? מטפס על גדרות אבן נמוכות? קל לו לקפוץ? כל אלו יעזרו לכם להבין האם הילד שלכם מרגיש בכלל בנוח מספיק כדי לשבת בעצמו על כיסא ולנווט בצורה זו או אחרת את הנסיעה. 
  • האם הילד יודע לאחוז היטב בכידון: כדי שהילד שלכם יוכל לשבת בביטחה על הכיסא של תלת אופן חשוב שהילד ידע איך להחזיק בכידון, מה שכמובן לא מתאים לכל גיל. כאמור, הגיל בו הילד מבשיל ומסוגל לבצע פעולות מהסוג הזה הוא מה שלא אצל כל הילדים נראה אותו דבר, בכל גיל כל ילד יבצע משהו קצת אחר. אבל זה התנאי למעבר לתלת אופן.

 

קנו תלת אופן מתקפל לפעוטות >>>

תמיד אפשר להתייעץ

כל התלבטות מהסוג הזה אפשר לפתור בחנות עם מי שאמונים על מתן ייעוץ מעולה למקרים כאלו בדיוק. אנחנו נשמח לעזור לכם ולתת מענה נרחב בכל סניפי הרשת. 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

חשיבותם של מתקנים לגני שעשועים

מתקני שעשועים הם חלק מרכזי בבריאותם וברווחתם הכללית של הילדים. הם מספקים לילדים הזדמנויות לחקור, לשחק, ללמוד ולגדול. מתקני שעשועים הופכים פופולריים יותר מכיוון שהם

קרא עוד»

סקירת קורסי פייתון מומלצים

Python היא שפת תכנות פופולרית המסייעת למפתחים ליצור מגוון רחב של יישומים, מתוכנות שולחניות ועד מוצרים מבוססי אינטרנט. עם השימוש הגובר ב-Python עבור יישומים שונים,

קרא עוד»

טבעת עם חריטה, תמיד מתנה יפה

טבעת עם חריטה היא טרנד פופולרי בקרב בני דור המילניום. המגמה הולכת וגוברת בשנים האחרונות וצפויה להימשך. טבעת עם חריטה היא דרך מושלמת להתאים אישית

קרא עוד»