כמה עולה שיש למטבח?

בחירת שיש למטבח הוא שיקול שדורש מאיתנו מחשבה רבה. בין אם אנחנו בוחרים להשאיר זאת למעצב הפנים ובין אם אנו מעוניינים לבחור לבד את האריחים והשיש למטבח, זהו שיקול רציני, בין השאר בגלל המחיר.

עלות אריחי המטבח משתנה מאוד בהתאם לסוג האריח, האיכות והכמות הדרושה. בדרך כלל, אריחים יכולים לנוע בין 25 שקלים ל – 500 שקלים למטר מרובע, כאשר רוב בעלי הבתים מוציאים בין 100ל-400 שקל למטר רבוע.

שיש זול

אריחי קרמיקה הם בדרך כלל החסכוני ביותר, כאשר המחירים נעים בין 30 ל – 150 למטר מרובע. אריחי פורצלן ואבן טבעית הם בדרך כלל יקרים יותר, ונעים בין 60 ל-200 שקלים למטר מרובע עבור פורצלן ו-100 עד 500 שקלם למטר מרובע עבור אבן טבעית.

בנוסף לעלות האריחים עצמם, יש לקחת בחשבון עלויות נוספות בעת התקנת אריחים למטבח. אלה כוללים את עלות העבודה, הכנה וחומרי התקנה כגון דייס, דבק וחומרי איטום. עלות העבודה יכולה להשתנות מאוד בהתאם למורכבות ההתקנה ומיקום הפרויקט.

חשוב לעבוד עם קבלן מקצועי על מנת להבטיח את התקנת האריח בצורה נכונה והעבודה מתבצעת ביעילות. זה יכול לעזור למנוע טעויות יקרות או נזק לאריח.

פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר לשיש למטבחים https://www.baranetz.com/2021/01/06/marble-for-the-kitchen/

העלות הכוללת

כמו כן, חשוב לקחת בחשבון את העלות הכוללת של הפרויקט, כולל כל חומר או אביזרים אחרים שעשויים להידרש. לדוגמה, אם האריח משמש לכיסוי אחורי או כמבטא, ייתכן שיהיה צורך לרכוש חומרים נוספים כגון חיפוי.

לסיכום, עלות אריח למטבח יכולה לנוע בהתאם לסוג ואיכות האריח. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון עלויות אחרות כגון עבודה וחומרי התקנה בעת תכנון פרויקט אריחים. עבודה עם קבלן מקצועי יכולה לסייע להבטיח שהעבודה מתבצעת בצורה נכונה ושהפרויקט יסתיים במסגרת התקציב.  מידע נוסף באתר שיש בראנץ

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דרכים יצירתיות לחיתוך ירקות
ירקות, מה אפשר לעשות בהם? כולנו יודעים שירקות הם חלק בסיסי בתזונה שלנו. ואם אנחנו רוצים לשמור על...
קרא עוד »
דצמ 01, 2020
השכרת חופות – מי כמה ולמה – כל מה שצריך להכיר
טקס החופה הוא השלב העיקרי בכל אירוע חתונה של בני זוג יהודים; בין אם מדובר בחתונה חילונית ובין אם זו...
קרא עוד »
ינו 11, 2022
למה חשוב לאמץ בעלי חיים ולא לקנות
מי שמעוניין בכלב לביתו, עדיף שיאמץ כלב ולא ירכוש. יש לכך כמה סיבות הגיוניות ומהותיות. כלבים...
קרא עוד »
אוק 11, 2020