ציורים בהתאמה אישית – איך זה עובד

ציורים בהתאמה אישית

אם אומנות זה חלק מהנשמה שלכם, ואתם יודעים להעריך אותה כפי ערכה, אם חלמתם תמיד על ציור אומנותי שאותו יצור האומן באופן אישי, ובהתאמה למה שאתם רוצים בדיוק. לא סתם מוצר מדף שכל אחד יכול לרכוש אלא פריט ייחודי שנתפר בדיוק לפי הקריטריונים שאתם הצבתם, כמו חליפה שחייט תופר בדיוק לפי מידות הלקוח.

רציתם, שאפתם, חלמתם – ולא ידעתם איך להגשים את החלום הזה של לכדי מציאות?

ציור בהתאמה אישית – כך זה עובד:

כאשר אתם מתאמים פגישה עם האמן או האמנית אותו בחרתם למימוש החלום, תוכלו לבחור בין פגישה בגלריה של האמן או ביקור של האמן בבית שלכם, כאשר לפגישה שמתקיימת אצלכם בבית תהיה אפקטיבית ויעילה הרבה יורת, זאת מפני שכאשר האמן יהיה בתוך החלל שבו אמורה להיתלות היצירה שלו, הוא יתחבר היטב לאווירה, למקום, למערך האדריכלי ולצבעים ששולטים בחלל המיועד, כך הוא יוכל להתאים את הציור באופן מושלם והדוק למטרות שלכם.

ביקור בית מאפשר גם הדגמה של הציור על הקיר, כאשר כל ציור יומחש במקום אליו הוא יועד. האומן יפרוש בפניכם את היתרונות למול החסרונות של כל בחירה שלכם, והוא ילווה אתכם עד להחלטה שהוא ממליץ עליה ואתם מרגשים שאתם שלמים עמה.

גם כאשר נכון יהיה לשלב פסל לצד הציור, וגם כאשר מומלץ לצרף יותר מציור אחד – האומן שנמצא אצלכם בבית יעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה והמושכל אשר הולמת אתכם ואת הבית שלכם.

ראו גם: ציורי נוף אורבני

קבלתם החלטה ובחרתם ציורים בהתאמה אישית, מה עכשיו?

בתום תהליך הבחירה, אתם תקבלו מהאמן תעודת הזמנה חתומה, עם התחייבות לפרק הזמן שבתוכו ההזמנה תסופק, כאשר פרק הזמן המקובל נע בסביבות 60 ימי עסקים מהיום בו חתמתם מול האמן.

למה חשוב לשים לב בעת קבלת הציורים?

כאשר אתם מקבלים את הציור, כמובן לאחר שווידאתם כי הוא תואם במדויק את ההזמנה שלכם הן מבחינת תוכן הציור והן מבחינת גודל התמונה והמסגרת – שימו לב שעם הציור קבלתם תעודת מקוריות שמבטיחה לכם כי הציור הינו מקורי.

למגוון דוגמאות של ציורים בהתאמה אישית, לחצו כאן

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אתר סרטים טי וי
אתר סרטי טלוויזיה הוא אתר אינטרנט הכולל סרטי טלוויזיה, סדרות ותוכניות טלוויזיה. אתר סרטים הוא...
קרא עוד »
נוב 15, 2022
כיצד לבחור תספורת לכלב שיצו
אם תרצו לבחור תספורת לכלבים מסוג שיצו ולעשות זאת בצורה מוצלחת במיוחד, דעו לכם כי הדבר הנכון ביותר...
קרא עוד »
מרץ 03, 2022
ניווט מבחר בית ספר לנגרות: תובנות מפתיעות
בבואכם לבחור בית ספר לנגרות, ישנם מספר גורמים פחות מוכרים אך חיוניים שיכולים להשפיע באופן משמעותי על...
קרא עוד »
דצמ 07, 2023