ציורים בהתאמה אישית – איך זה עובד

אם אומנות זה חלק מהנשמה שלכם, ואתם יודעים להעריך אותה כפי ערכה, אם חלמתם תמיד על ציור אומנותי שאותו יצור האומן באופן אישי, ובהתאמה למה שאתם רוצים בדיוק. לא סתם מוצר מדף שכל אחד יכול לרכוש אלא פריט ייחודי שנתפר בדיוק לפי הקריטריונים שאתם הצבתם, כמו חליפה שחייט תופר בדיוק לפי מידות הלקוח.

רציתם, שאפתם, חלמתם – ולא ידעתם איך להגשים את החלום הזה של לכדי מציאות?

ציור בהתאמה אישית – כך זה עובד:

כאשר אתם מתאמים פגישה עם האמן או האמנית אותו בחרתם למימוש החלום, תוכלו לבחור בין פגישה בגלריה של האמן או ביקור של האמן בבית שלכם, כאשר לפגישה שמתקיימת אצלכם בבית תהיה אפקטיבית ויעילה הרבה יורת, זאת מפני שכאשר האמן יהיה בתוך החלל שבו אמורה להיתלות היצירה שלו, הוא יתחבר היטב לאווירה, למקום, למערך האדריכלי ולצבעים ששולטים בחלל המיועד, כך הוא יוכל להתאים את הציור באופן מושלם והדוק למטרות שלכם.

ביקור בית מאפשר גם הדגמה של הציור על הקיר, כאשר כל ציור יומחש במקום אליו הוא יועד. האומן יפרוש בפניכם את היתרונות למול החסרונות של כל בחירה שלכם, והוא ילווה אתכם עד להחלטה שהוא ממליץ עליה ואתם מרגשים שאתם שלמים עמה.

גם כאשר נכון יהיה לשלב פסל לצד הציור, וגם כאשר מומלץ לצרף יותר מציור אחד – האומן שנמצא אצלכם בבית יעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה והמושכל אשר הולמת אתכם ואת הבית שלכם.

ראו גם: ציורי נוף אורבני

קבלתם החלטה ובחרתם ציורים בהתאמה אישית, מה עכשיו?

בתום תהליך הבחירה, אתם תקבלו מהאמן תעודת הזמנה חתומה, עם התחייבות לפרק הזמן שבתוכו ההזמנה תסופק, כאשר פרק הזמן המקובל נע בסביבות 60 ימי עסקים מהיום בו חתמתם מול האמן.

למה חשוב לשים לב בעת קבלת הציורים?

כאשר אתם מקבלים את הציור, כמובן לאחר שווידאתם כי הוא תואם במדויק את ההזמנה שלכם הן מבחינת תוכן הציור והן מבחינת גודל התמונה והמסגרת – שימו לב שעם הציור קבלתם תעודת מקוריות שמבטיחה לכם כי הציור הינו מקורי.

למגוון דוגמאות של ציורים בהתאמה אישית, לחצו כאן

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»