הטיול האחרון שלי לבוקרשט היה מדהים

אזור בוקרשט ורומניה כבר הפך מזמן לאזור נפוץ ומבוקש בקרב ישראלים רבים. חלק יוצאים כדאי לחפש אחר שורשים וחלק אחר יוצא כדי לקבל אזרחות רומנית. יש שם גם אפשרות לעשות עסקים ולקנות מגרשים ויש גם את אלו שפשוט יוצאים לשם סתם כדי לטייל במקום מדהים. מדובר באזור שהוא הכי יפה בכל אירופה.

החלטתי גם אני לצאת לבוקרשט. מה אומר ומה אדבר? היה טיול מדהים! נהניתי מכל רגע!

אני שב כעת מטיול מדהים בבוקרשט שקראתי אודותיו רבות בדפי מגזין תיירות פספורטניוז. ארך לי זמן עד שהגעתי להחלטה שזה יהיה היעד שלי הפעם אבל אחרי שהתחלתי  ללמוד מעט על האזור גיליתי שיש לא מעט מקומות לבקר ולתייר בהם וכדאי שאארגן לעצמי לו"ז מסודר כדי שאספיק כמה שיותר. אני חייב לציין שהטיול הצליח מעל ומעבר למשוער! אז כדי שגם אתם תוכלו לצעוד בעקבותיי – תרתי משמע, אפרט לכם את מהלך הטיול שתכננתי וגם יישמתי. ההנאה שלכם מובטחת!

יום הטיול הראשון – טיסה לבוקרשט

היום הראשון עבר עלי בטיסה של אליטליה לבוקרשט וביקורים במספר אתרים. ארמון צ'אושסקו. ארמון אגדי שהוא הבניין השני בגודלו בעולם, מוזיאון הכפר,  קניון בוקרשט ומוזיאון הטבע.

ארוחת ערב במסעדה טובה עם אוכל רומני טוב.

לנתי בדירה בבוקרשט.

יום הטיול השני – בוקרשט

המשכתי לטייל ולבקר באתרים נוספים בבוקרשט. שוק בוקור אובור, שער הניצחון, בית הכנסת קוראל, כיכר המהפכה ויש עוד הרבה מקומות שלא הספקתי אבל כפי ששמעתי – שווה למצוא להם זמן.

אכלתי שוב במסעדה טובה ולנתי בדירה נחמדה.

יום הטיול השלישי – פנינת הקרפטים

בייום השלישי יצאתי לכיוון סיניה פנינת הקרפטים.

בדרך עצרתי בסלניק פראחובה, המערה עם מכרות המלח הכי גדולה באירופה שנמצאת עמוק מתחת לפני הקרקע. ירדתי במעלית אל תוככי המערה הענקית המשתרע על שטח עצום. המערה הזו משמשת כמקום מרפא עבור חולי אסטמה שנוהים לישון שם. המקום מכיל מגרשי כדורסל, חנויות ועטד. שהיתי שם כשעה והמשכתי הלאה. בערב ביקרתי במסעדת ציידים מדהימה.

לנתי במלון בסיניה שהוא בית אצילים עתיק.

יום הטיול הרביעי – טיול בסיניה, בושטן, ראשנוב ועוד

יצאתי אחרי ארוחת בוקר לאזור בושטאן שם עליתי על הרכבל למקום המכונה בבלה. נשקף משם נוף מקסים המשקיף אל כל האזור כולו.

אחרי הצהריים המשכתי לעיירת הנופש מואצ'יו. אכלתי שם ארוחת צהריים טיפוסית במסעדה מיוחדת אשרר לה רצפת זכוכית שמתחתיה שוחים דגים. טיילתי עוד מעט בעיר וכבר היה עלי להתארגן לטיסה חזרה.

אסכם בשתי מילים – היה מדהים!

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»