10 טיפים לניקוי בריכות ביתיות

בריכה ביתית זו חוויה של ממש. אבל יחד עם זאת יש לדעת כי חשוב לבצע את פעולות התחזוקה הראויות בהתאם להנחיות. וזאת כדי לשמור על הבריכה שלכם היגיינית ובטוחה לשימוש. קבלו להלן טיפים לניקוי הבריכה הביתית שלכם.

כך תנקו ותתחזקו את הבריכה הביתית שלכם

  1. בתהליך סינון המים ניתן למדוד את רמת ההתנגדות במסנן בעזרת שעון לחץ. התחום הנדרש הוא בין אחד לשניים. אם הלחץ מגיע למספר 2 יש לבצע שטיפה של המסנן ובכך להחזיר את לחץ המים לטווח הרצוי.
  2. לפני שמזיזים את הידית של המגוף הרב דרכי ממצב אחד למשנהו יש להפסיק את פעילות המשאבה.
  3. רמת ההכלרה הנדרשת בבריכה היא בין 1.0 ל 3.0 חלקים למיליון. (חל"מ) כדי להשיג את האיזון הזה ניתן להשתמש במגוון מוצרי כלור.
  4. במקרה ויש צורך לבצע טיפול מהיר לבריכה מתאים להשתמש עם כלור שקדים. מדובר על טבליות במשקל 7.5 גרם.
  5. כדי לשמור על כמות הכלור במים ועל יציבות ואיזון מתאים להשתמש בכלור גדול – TRICHLOR. מדובר על טבליות כלור שהמשקל שלהם הוא 200 גרם.
  6. כדי לאפשר לכלור פעולה תקינה חשוב לשים לב גם לרמת החומציות של המים. רמת ה – PH הרצויה היא בין 7.2 ל 7.6. אם המים אינם בטווח זה יש לתקן זאת בעזרת הוספת כימיקלים. פעולה זו תתבצע על פי הנחיות היצרן ובהתאם לסטייה הקיימת במים.
  7. אחת לשבוע יש לנקות את קרקעית הבריכה בעזרת מטאטא יונק או מטאטא אוטומטי.
  8. יש לנקות את פס השומן שעל פני קו המים עם סקוטש, מים ומעט חומר ניקוי.
  9. אם הבריכה נמצאת בסביבה בה נטועים עצים או יש דשא ושלכת חשוב לבצע ניקיון לעיתים קרובות יותר, וזאת כדי להוציא את העלים שנשרו לתוך הבריכה.
  10. חשוב מאוד לבצע תחזוקה וניקיון באופן תמידי כדי לשמור על הבריכה שלכם מזמינה ובטיחותית. עליכם להצטייד בכל הכלים הנחוצים ולרכוש גם את המוצרים הרצויים. כך תוכלו לשמור על הניקיון ועל המצב של הבריכה שלכם.

הטיפים באדיבות אתר https://www.poolgarden.co.il/

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

איך בוחרים קוסמטיקאיות

איך בוחרים קוסמטיקאיות

כשאנחנו נדרשים לשירותיו של איש מקצוע או אשת מקצוע, הרי שישנם פרמטרים מסוימים שעלינו להקפיד עליהם, זאת על מנת שנוכל למצוא את האדם המתאים עבורנו,

קרא עוד»