אילו מיומנויות צריך לחזק לקראת מבחן IELTS

מבחן IELTS (קיצור של International English Language Testing System) זהו מבחן שנועד לבדוק את רמת האנגלית של כאלה אשר השפה האנגלית היא אינה שפת האם שלהם אך הם אמורים לעשות שימוש בשפה לצורך מטרות שונות. אם אלו מטרות לימודים ואם אלו חיים בסביבה של דוברי אנגלית או עבודה בקרב דוברי אנגלית. מודבר במבחן הוא מבחן עולמי, ולכן מומלץ להיעזר בהכנה למבחן עם TopPrep.

מה בודקים במבחן?

למעשה בודקים במהלך המבחן ארבעה מיומנות שפה. הבנת הנקרא, הבנת הנשמע, דיבור וכתיבה.

למעשה ישנם שני סוגים של מבחנים אלו. ישנו המבחן הכללי הרגיל אשר הוא נועד לבדוק האם הנבחן יהיה מסוגל להשתלב היטב בשוק העבודה כאשר יהיה עליו לעשות שימוש עיקרי בשפה האנגלית. השאלות והתרגילים במבחן כוללים שאלות וחלקי טקסטים הקשורים לעולם התעסוקתי.

הגרסה השנייה היא הגרסה האקדמאית. גרסה זו נועדה לבדוק האם הנבחן יתאים ויהיה מסוגל להשתלב בקרב סביבה אקדמאית שדוברת אנגלית. מובן אם כן כי המבחן הזה יתמקד בשאלות אשר יתאפיינו בזירה אקדמית.

מתכוננים למבחן

מובן שעל מנת לגשת למבחן כזה אמור הנבחן להיות איכשהו בעל שליטה בסיסית ומעלה בשפה האנגלית. הוא מלכתחילה כבר שולט בשפה והוא יכול להתאים למבחן הזה.

אך גם תלמידים השולטים היטב בשפה האנגלית והם למעשה מסוגלים לתפקד היטב בקרב חברה הדוברת אנגלית ואפילו לעובד בין אנשים דוברי אנגלית, עדיין לא יכולים להיות בטוחים כי הם יצליחו לעבור את המבחן בהצלחה. המבחן דורש הרבה ידע ושליטה מעולה באנגלית. הוא דורש גם כן אוצר מילים גדול וכן הבנה טובה של טקסטים.

כאשר מדובר במבחן האקדמי הרי שמדובר בהרבה מעבר לזה. המבחן כולל שאלות קשות מהזירה האקדמית ותלמיד שלא ממש שולט בזירה הזו לא באמת יוכל להצליח במבחן.

אז אם גם אתם עומדים לקראת מבחן כזה, מומלץ מאוד כי תפנו ללמוד בקורסי ההכנה המיוחדים אשר אלו יכשירו אתכם לקראת המבחן. קורס IELTS ייתן לכם את ההכנה הנאותה באמצעותה תוכלו להיות רגועים ובטוחים כי תצליחו במבחן. ההכנה לקראת המבחן מקנה ביטחון עצמי אשר מסייע להגיע להצלחה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»