אילו מיומנויות צריך לחזק לקראת מבחן IELTS

אילו מיומנויות צריך לחזק לקראת מבחן IELTS

מבחן IELTS (קיצור של International English Language Testing System) זהו מבחן שנועד לבדוק את רמת האנגלית של כאלה אשר השפה האנגלית היא אינה שפת האם שלהם אך הם אמורים לעשות שימוש בשפה לצורך מטרות שונות. אם אלו מטרות לימודים ואם אלו חיים בסביבה של דוברי אנגלית או עבודה בקרב דוברי אנגלית. מודבר במבחן הוא מבחן עולמי, ולכן מומלץ להיעזר בהכנה למבחן עם TopPrep.

מה בודקים במבחן?

למעשה בודקים במהלך המבחן ארבעה מיומנות שפה. הבנת הנקרא, הבנת הנשמע, דיבור וכתיבה.

למעשה ישנם שני סוגים של מבחנים אלו. ישנו המבחן הכללי הרגיל אשר הוא נועד לבדוק האם הנבחן יהיה מסוגל להשתלב היטב בשוק העבודה כאשר יהיה עליו לעשות שימוש עיקרי בשפה האנגלית. השאלות והתרגילים במבחן כוללים שאלות וחלקי טקסטים הקשורים לעולם התעסוקתי.

הגרסה השנייה היא הגרסה האקדמאית. גרסה זו נועדה לבדוק האם הנבחן יתאים ויהיה מסוגל להשתלב בקרב סביבה אקדמאית שדוברת אנגלית. מובן אם כן כי המבחן הזה יתמקד בשאלות אשר יתאפיינו בזירה אקדמית.

מתכוננים למבחן

מובן שעל מנת לגשת למבחן כזה אמור הנבחן להיות איכשהו בעל שליטה בסיסית ומעלה בשפה האנגלית. הוא מלכתחילה כבר שולט בשפה והוא יכול להתאים למבחן הזה.

אך גם תלמידים השולטים היטב בשפה האנגלית והם למעשה מסוגלים לתפקד היטב בקרב חברה הדוברת אנגלית ואפילו לעובד בין אנשים דוברי אנגלית, עדיין לא יכולים להיות בטוחים כי הם יצליחו לעבור את המבחן בהצלחה. המבחן דורש הרבה ידע ושליטה מעולה באנגלית. הוא דורש גם כן אוצר מילים גדול וכן הבנה טובה של טקסטים.

כאשר מדובר במבחן האקדמי הרי שמדובר בהרבה מעבר לזה. המבחן כולל שאלות קשות מהזירה האקדמית ותלמיד שלא ממש שולט בזירה הזו לא באמת יוכל להצליח במבחן.

אז אם גם אתם עומדים לקראת מבחן כזה, מומלץ מאוד כי תפנו ללמוד בקורסי ההכנה המיוחדים אשר אלו יכשירו אתכם לקראת המבחן. קורס IELTS ייתן לכם את ההכנה הנאותה באמצעותה תוכלו להיות רגועים ובטוחים כי תצליחו במבחן. ההכנה לקראת המבחן מקנה ביטחון עצמי אשר מסייע להגיע להצלחה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סקירה של אחד המשחקים הכי שווים שיצאו השנה: SpiderMan Ps4
רבים מותחים ביקורת על כך כי בני הנוער מבלים שעות ארוכות מול המחשבים ולמעשה משחקים במשחקי מחשב ולא...
קרא עוד »
דצמ 06, 2018
למה לרכוש טונרים אונליין
היום כמעט כולם בוחרים לערוך את הקניות שלהם אונליין, היות ומדובר על דרך נפלאה לחסוך בזמן, כסף ומאמץ...
קרא עוד »
ספט 23, 2020
כל מה שרציתם לדעת על תוכים
תוכים שייכים למשפחת העופות כאשר אלו מתחלקים לכמה מאות מינים שניתן למצוא ברוב היבשות. מכיוון שהתוכים...
קרא עוד »
מרץ 18, 2019