למה אחרי ארוחה גדולה מקנחים בקפה?

הישראלים אוהבים קפה. נקודה.

הם מתחילים את הבוקר שלהם עם כוס קפה, הם מקנחים את ארוחת הבוקר עם כוס קפה, הם גם זוכרים לשתות בין לבין עוד כמה כוסות קפה ולמעשה נוצרת התחושה כי הקפה הוא הדלק והחומר המניע את היש הישראלי.

למה בעצם שותים קפה?

אם תשאלו כל חובב קפה, למה בעצם הוא שותה קפה, הוא יענה, כי זה טעים לי, זה עושה לי טוב, זה ממלא אותי באנרגיות וזה נותן לי מרץ להמשיך הלאה את היום, הקליקו למידע נוסף.

אך אם תשאלו את חובב הקפה למה אחרי ארוחה גדולה הוא שותה קפה, הוא עשוי למצוא את עצמו מתבלבל.

למה בעצם לשתות קפה? מה הקפה עושה לי אחרי הארוחה?

קפה 'מסדר' לי את העניינים

אז אולי לא כל אחד מודע לזה אך הקפה לאחר הארוחה מעניק תחושה של 'סתימת הגולל' אם יותר להשתמש בביטוי הלקוח מעולם אחר לחלוטין בעניין אוכל…

הקפה מרגיע את שאריות הרעב שאולי עדיין נשארו, הוא גם מעניק תחושה של שובע ושל 'סיום הארוחה'.

וא מחמם ומרגיע את הבטן ולמעשה סוגר לנו הטב את הארוחה.

קפה איכותי זה קפה טוב

יש היום תחרות עזה הניטשת בין יצרניות הקפה השונות כאשר כל חברה מציעה מגוון גדול של סוגי קפה לצד עוצמות שונות של הקפה אפשר לראות זאת כמעט בכל בר קפה להשכרה ראו בלינק.

אם בעבר היה לנו רק את הקפה השחור הרי שהיום יש לנו את הפה הנמס, יש את הקפה המגורען ויש כמובן את האספרסו ואת כל היצירות הייחודיות שמכונת הקפה כמו גם בתי הקפה מציעים לנו.

אך על פי רוב, כל שתיין קפה מתחבר לקפה שלו ונצמד לסוג מסוים של קפה.

אמור לי איזה קפה אתה שותה ואומר לך מי אתה…

אפשר בהחלט לקבוע ולומר כי הבחירה בסוג הקפה מעיד הרבה מאוד על אופי האדם ששותה את הקפה. יש את אניני הטעם שיבחרו בקפה מעודן בעל ארומה עם טעמים עשירים. יש את האנשים הכבדים שיתחברו לקפה השחור עם הבוץ העכור ויש את עדיני הנפש שילכו על הנס…

אז מה שתשתו שיהיה לרוויה ולבריאות….

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו