חידוש ויזה – כך תעשו את זה בצורה יעילה

חידוש ויזה

לא מעט אנשים מעוניינים בויזה לארצות הברית במטרה ליהנות מכל היתרונות שויזה זו מקנה להם. אך חשוב לדעת כי על מנת להצליח לקבל ויזה לארצות הברית אתם צריכים לעבור הליך ארוך ולא פשוט הכולל לא מעט טפסים וזמן רב של המתנה. הליך זה יכול לעבור בצורה טובה ומקצועית על ידי חברות אשר מתעסקות בתחוח מזה שנים ארוכות וידעו לחסוך לכם לא מעט זמן ומאמץ. 

על כן במידה וגם אתם מעוניינים בויזה לארצות הברית חשוב לדעת לבחור נכון את המקום להיעזר בו בכל התהליך. סיוע של גורם מקצועי גם יקצר משמעותית את זמני ההמתנה שלכם, גם יקל עליכם מאוד את ההליך כולו וכמובן גם יגדיל את הסיכויים שאכן תקבלו את הויזה. 

הליך מקוצר ללא צורך ביציאה מהבית – אלה התנאים 

אך במידה וכבר קיבלתם ויזה בעבר וכעת אתם מעוניינים רק לחדש את הויזה הקיימת כמו חידוש דרכון אמריקני למשל, חשוב להכיר את הדרך הטובה והקצרה ביותר לעשות זאת. רבים חושבים שחידוש ויזה לכל מטרה תהיה קלה הרבה יותר מהנפקתה לראשונה, אך חשוב לדעת כי על פי החוק היבש אתם צריכים לעבור את אותו הליך בדיוק, כפי שעברתם בבקשת הויזה הראשונה שלכם. 

ללא ראיונות כלל

ישנה אפשרות אחת לקצר ולייעל בצורה משמעותית את חידוש הויזה שלכם. בהליך הראשון של בקשת הויזה אתם צריכים לעבור ראיונות אשר יקחו לא מעט זמן. ראיונות אלה יכולים לעכב משמעותית את קבלת הויזה שלכם. במטרה להצליח להימנע מראיונות אלה בשלב חידוש הויזה שלכם אתם, ישנם שלושה תנאים שחייבים להתקיים. 

חידוש מקוצר יתאפשר רק למבקשי ויזת תיירות בלבד

התנאי הראשון הוא הגשת בקשה להארכת ויזה לתיירות בלבד, קראו כאן בהרחבה. התנאי השני הוא, סיום תוקף הויזה הקודמת תוך פחות מ 12 חודשים מרגע בקשת החידוש. במידה ועברו יותר מ 12 חודשים, לא תוכלו להסתפק בהליל הקצר. התנאי השלישי הוא שהויזה הקודמת שלכם הונפקה אחרי התאריך 1.1.2008. נוסף על כך חשוב שהמועמד לקבלת הויזה היה בגיל 14 ומעלה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קייטרינג לשבת חתן
קייטרינג טוב יודע שהאוכל הנכון הוא החלק החשוב ביותר בכל ארוחה. זה צריך להיות טעים ומושך לעין. זה גם...
קרא עוד »
יול 12, 2022
כמה עולה שיש למטבח?
בחירת שיש למטבח הוא שיקול שדורש מאיתנו מחשבה רבה. בין אם אנחנו בוחרים להשאיר זאת למעצב הפנים ובין אם...
קרא עוד »
מאי 03, 2023
מי זכאי להוציא אזרחות רומנית?
רומניה היא אחת המדינות החברות באיחוד האירופי. והיות שכך האזרחות במדינה כדאית ומועילה מאוד לישראלים,...
קרא עוד »
מאי 05, 2019