מדבקות עם שם הילד – לא עוד לאיבוד חפצים בגן!

מן הרגע שבו החלו לשווק מדבקות עם שמות הילדים לצד איור מקסים הרבה מאוד הורים נשמו לרווחה. יש כאלה שהיו רושמים את השם על בקבוק הילד לגן עם טוש לא מחיק, אבל המדבקות הוכיחו את עצמן בתור הפריט ההכרחי הזה אשר מסייע להורים ונעים יותר לילדים על כל הבקבוקים שאותם לגן יום אחרי יום הם מביאים. מה כבר יכול להיות היתרון של בקבוק עם שם הילד? אם לוקחים בחשבון כי בהחלט יכולים להיות שני בקבוקים זהים עבור ילדים שונים, מבינים כבר את היתרון הראשון במעלה עבור רכישה של מדבקות על החפצים השונים, כולל בקבוקים.

 

חוזרים עם בקבוק נכון

אין דבר יותר מתסכל עבור הילד וגם עבור ההורה מאשר לגלות כי חוזרים אל הבית לאחר האיסוף מבתי הספר והגנים רק על מנת לגלות כי הבאנו את הבקבוק הלא נכון מהעמדה שבה מונחים להם כל הבקבוקים של כל ילדי הגן. ישנם ילדים שמאוד קשורים אל הבקבוק שלהם ולא יניחו אל ההורה עד אשר הבקבוק שלהם יוחזר אליהם, ויש ילדים שיכולים להיות הרבה יותר סבלניים וסלחניים, וכאן יש דרך הרבה יותר פשוטה שלא להתבלבל על ידי רכישה של מדבקות עם שם הילד או הילדה בצורה שתבדל את הבקבוק הזה באופן בולט מכל יתר הבקבוקים ששם ניצבים (בדקו באתר). בצורה הפשוטה הזו כולם יוצאים מן הגן רגועים, מבלי חיפוש ארוך אחר הבקבוק הנכון בין המוני בקבוקים דומים ואף זהים.

 

תנו ילד להדביק!

רכישה של מדבקות עבור הבקבוק של הגן היא גם דרך מאוד נהדרת ללמד את הילד לשמור על הבקבוק שלו ולהכיר את השם שלו לפי איך שהוא נראה על גבי המדבקות שאותן עבורו רוכשים. מידי פעם מחדשים בקבוק או שהמדבקה כבר לא ברורה כפי שהייתה פעם או שהילד פשוט אותה החליט להסיר. לכן, זה חשוב לרכוש מארז עם כמה שיותר מדבקות וכן להעניק לילד את הרגע הנעים הזה של הדבקת המדבקה של השם שלו בצורה עצמאית. כך הופכים את הילד לכמה שיותר עצמאי, וכזה שאת אותיות השם שלו לומד בעוד דרך להכיר.

קראו על: מתנות לידה לתינוק

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

טיפולי פנים

טיפולי פנים

כל אחת צריכה מידי פעם להגיע לטיפול פנים מפנק אצל קוסמטיקאית מוסמכת. ישנן נשים שמקפידות על שגרת טיפוח הכוללת הסרת איפור ומריחה של קרם פנים

קרא עוד»
קונים אופניים מיד שנייה

סיורים בנווה צדק באווירה אחרת

השכונה היהודית הראשונה שהקומה מחוץ לחומות יפו מוכרת בשם נווה צדק. השכונה הוקמה במטרה להרחיב את גבולות היישוב היהודי, ולאפשר לכל העולים ולאוכלוסייה המקומית להתגורר

קרא עוד»