האם חדרי בריחה מסוכנים בזמן הקורונה?

החוויה של חדרי הבריחה עלולה להשכיח מכם לרגע את ההנחיות. 

ההתרגשות שתהיה לכם בכל חידה שתפתרו אולי תצמצם מרחקים בין האנשים בחדר ותהיה סכנת הדבקות.

האם זה אכן כך? איך מתנהלים חדרי הבריחה בזמן הקורונה? כל הפרטים בכתבה הבאה. 

איך בנוי חדר בריחה?

כדי להבין את הסכנה האפשרית בחדרי בריחה, צריך להכיר את המרחב הזה. בארץ ישנם סניפים רבים של חדרי בריחה מכל מיני סוגים. נושאים לילדים, דרגות קושי שונות ועוד. 

חדר בריחה לכל המשפחה יכול להיות בגדלים שונים ובדרך כלל הוא נושא תפאורה כל שהיא שמראה את סגנון החידות והחדר. 

בכל פעם מכניסים לחדר בין 2 – 7 אנשים, תלוי בגודל החדר והם צריכים לפתור את כל החידות במשך 60 הדקות הבאות. אם הם הצליחו לפתור את החידות הם יצאו מהחדר בדלת הראשית עם תחושת גאווה, ואם לא? לא נורא. יבואו לפתוח להם את הדלת עד לפעם הבאה, אולי אז הם יצליחו.

וזה בדיוק העניין. בחדר בריחה אין חלונות, המקום בדרך כלל אטום חוץ מהמזגנים שפולטים מיזוג אוויר. מבחינת נגיף הקורונה אמורה להיות כאן בעיה בגלל שהייה ממושכת במקום סגור ביחד.

אז למה חדרי הבריחה פעילים ושוקקים אפילו בתקופה הזו?

ראשית, בהרבה מקרים האנשים שנכנסו יחד לחדר הם משפחה, ככה שאין סכנת הדבקות בינם לבין עצמם. בנוסף, אחרי הוראות התו הסגול, הסדירו את ההיתרים לחדרי בריחה עד לסך מסוים של אנשים על פי המטר הרבוע שיש בחדר.

המבקרים נכנסים עם מסכות וחיטוי מלא לידיים ורק אחר כך מתחיל המשחק. 

לסיכום,

חדרי בריחה מסתורי שעומדים בתו הסגול של המדינה פעילים כרגיל גם בתקופת המגיפה. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם מהבלוג שלנו

מה מיוחד בשמלות כלה צנועות

כשזה מגיע לקניית שמלות כלה צנועות, הדבר הראשון שכדאי לך לחשוב עליו הוא סוג השמלה שהיית רוצה. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות כגון קו

קרא עוד»

מקומות לODT שכדאי להכיר

פעילות בטבע היא נושא מאוד פעיל לאחרונה. זה תחום עניין המספק לאנשים דרך לחקור יותר את הטבע. לחקור דרכים חדשות לעשות דברים ולפתח לרעיונות חדשים.

קרא עוד»

פחד קהל

אנשים מסוימים עשויים לפחד מנאום בפני קהל כי הם מודאגים ממה שאנשים עלולים לחשוב עליהם. הם גם מודאגים מהלחץ שהם ירגישו כשיצטרכו לדבר מול קהל

קרא עוד»